Portal ASG Bielsko!

>>MERILANA<< 05.08.2007 DOKUMENT TORSAMOSCI

Założenie tematu w tym dziale, zgłoszenie swojej obecności na spotkaniu w tym dziale, a także wzięcie udziału w spotkaniu ogłoszonym w tym dziale bez zgłaszania swojej obecności - wszystkie te działania są równoznaczne z akceptacją zasad i regulaminu spotkań ustalonego przez środowisko ASGBielsko i dostępnego na forum.

Moderator: Summon

>>MERILANA<< 05.08.2007 DOKUMENT TORSAMOSCI

Postprzez lachu » Pon Lip 30, 2007 8:44 am

Prosze o zabranie dokumentu torsamosci ze zdjeciem bo jak wpadna Niebiescy to zebysmy nie szli na posterunek czy cos, tylko zeby spisali .. wiem ze to brzmi dosc groznie ale prawie nigdy nie ma zadych akcji . "Prawie robi wielka różnice" ŻYWIEC :D

W związku z fajna miejscówka mam propozycje zagrania scenariusz na Merilanie. Zastanawiałem sie nad terminem i
doszlem do wniosku ze najbardziej optymalna data będzie niedziela 05.08.2007 o 9:00 byla by dobra. Mam propozycje scenariuszu, lecz potrzebne jest min. 20 graczy. Niestety hala nie jest tak duża żeby pomieścić około 40 ludzi wiec w zabawie będzie brało udział nie wiecej niz 30 graczy. Na obiekcie jest plakietka wstęp wzbroniony, lecz rozmawiałem z Solidem i Spartanami chroniącymi (chyba) ten budynek i powiedzieli ze możemy sie strzelać. Ja juz sie tam strzelałem około 6 razy i ani razu nie bylo żadnego problemu. Zabawę będzie organizował Rq's team z którego przyjedzie około 5 osob. Chcemy również zrobić zbiórkę po 2 zl na taśmy by odznaczyć teamy, ale najpierw musicie zgłosić chęć przybycia.

Z powodu bliskich odleglosci na obiekcie, do zabawy beda dopuszczane tylko bronie ponizej 400 fps

Tu zamieszczam dojazd do Merilany z Carfouru ( Sarni Stok)
Jedź prosto:
Bielsko-Biała, Sarni Stok 100 m 100 m
Skręc w Prawo:
Bielsko-Biała, Warszawska 119 m 220 m
Jedź prosto:
Bielsko-Biała, Warszawska, 3 Maja, Zamkowa, Partyzantów 2,5 km 2,9 km
:
Bielsko-Biała, Partyzantów 1,0 km 4,0 km
Skręć w prawo:
Bielsko-Biała, Karpacka 100 m 4,1 km

Image

PROSZE O WPISYWANIE SIE W TYM TEMACIE CHETNYCH NA STRZELANKE

p.s W zabawie beda brali ludzie tylko +16 poniewaz teren jest trudny.. ( w niektórych miejscach)
Merilana znajduje sie przy ul. Karpackiej, na przeciwko POLMOSU (wytwórnia vódki)
Kto nie byl w Merilanie to tu ma mala dawke :) http://www.opuszczone.com/lista_woj.php?miejsce=bielsko

SCENARIUSZ >>OPERACJA "TWIERDZA"<<

Image

Jednostka sił specjalnych Grupa A ma za zadanie przechwycic przedmioty na wrogim terenie, a nastepnie udac sie na ladowisko znajdujace sie na dachu. Przedmioty ukryte sa w 3 sektorach (mapa). Po zdobyciu wszystkich z nich, grupa moze udac sie na dach gdzie Nawigator bedzie wzywac helikopter. Szacowany czas przybycia smiglowca to 10 min - przez ten czas grupa A musi bronic i utrzymac przedmioty na ladowisku. Smiglowiec moze byc wezwany tylko i wylacznie gdy kazdy z przedmiotow znajdzie sie na dachu. Po wezwaniu helikoptera, druzyna nie moze zginac inaczej przegrywa.
Terrorysci Grupa B ma za zadanie bronic 3 wyzej wymienionych przedmiotow, a po jej utracie nie pozwolic na ucieczke grupy A. W tym celu musza wyeliminowac wszystkich sil grupy A oczekujacej na przylot smiglowca.

Respy : respy sa w miejscach startu (patrz mapa), wyeliminowany gracz wraca na respa, czeka 5 min i moze spowrotem przylaczyc sie do walki.
Pirotechnika : brak z powodu obecnosci ludzi wokol terenu.
Medyki : brak
Czas na wykonanie zadania : 4 h
Minimalna ilosc graczy : 18
Podzial grupy A:
Nawigator(1) + eskorta(2) - wezwanie helikoptera + oslona nawigatora
Grupa szturmowa 1 (3) - szukanie przedmiotow
Grupa szturmowa 2 (3) - szukanie przedmiotow

Podzial grupy B:
Grupa obronna 1 (3) - obrona przedmiotow
Grupa obronna 2 (3) - obrona przedmiotow
Grupa zwiadowcza (3) - patrol terenu

Liczby w nawiasach oznaczaja MINIMALNA liczbe osob potrzebnych do zalozenia tej grupy.

>>>>LISTA LUDZI I ICH PODZIAŁ<<<<

GRUPA A

1.Lachu R'qs
2.Bat R'qs
3.Lech R'qs
4.Sajgon R'qs
5.Damianek R'qs
6.Przemo R'qs
7.Bastek R'qs
8.Fragles Niezrzeszony
9.Michał Niezrzeszony
10. Beu Niezrzeszony

GRUPA B

1.Wolf Niezrzeszony
2.Majster B.O.S
3.Stevo B.O.S
4.Pitek Niezrzeszony
5.Mardek Niezrzeszony
6.Tommy B.O.S
7.Kredka Kredka Team :P
8.Czechu Czechu Team :P
9.Dornor Donor Team :p
10.Vato B.O.S
11. Jogii (Misiu) Niezrzeszony

+3 osoby RATS

W przypadku skonczenia scenariusza a dalszej strzelanki znajdzie sie pare pomyslow :) w tej chwili ide spac i moze napisze jeszcze pare brakow jutro :P
Ostatnio edytowany przez lachu Nie Sie 05, 2007 6:11 am, edytowano w sumie 25 razy
lachu

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biala
Ekipa: Free shooter
Gadu-Gadu: 5665432

Re: >>MERILANA<< 05.08.2007

Postprzez Kaczkins » Pon Lip 30, 2007 12:22 pm

No to już chyba wiadomo gdzie będzie strefa;D
LUDZIE ODDANI SWEJ PASJI
POZOSTANĄ WIECZNI

A ICH DOKONANIA ZOSTANĄ
ZAPAMIĘTANE

PASJA KTÓRA NIGDY NIE PRZEMINIE

...
Awatar użytkownika
Kaczkins

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Oświęcim
Gadu-Gadu: 10920458

Postprzez BAATT » Pon Lip 30, 2007 12:43 pm

Scenariusz z lachem zrobimy, ale narazie czekamy na ilość zgłoszeń, żeby to miało sens. Nawet mając powyżej 16 lat trzeba uważać bo wczoraj miałem małe potknięcie w magazynie :P
Co do zbiórki myślę lachu że to nie ma sensu, bo to grosze :) Miejscówka jest naprawdę fajna i mam nadzieje, że ten wyjazd wypali.
BAATT

Miejscowość: Bielsko
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 5438120

Postprzez Majster » Pon Lip 30, 2007 1:31 pm

- podajcie cos wiecej na temat scenariusza
- postarajcie sie zabezpieczyc a jak sie nieda to oznaczyc znane wam niebezpieczenstwa- po scenariuszu zostało mi jeszcze tasmy ostrzegawczej jak sie zgłosicie to wam ja dam,
- czy mozna bedzie uczywac pirotechniki??
- napiszcie czy znajdzie sie tam miejsce dla mocnych replik zeby nikogo nieuszkodzić
jak mi sie nic niepozmienia to sie zjawie
DE OPRESSO LIBER

Zabezpieczenia Antykorozyjne Pojazdów http://www.rustcheckcorolon.pl/wszystko-o-rust-stop
Awatar użytkownika
Majster
CSM
CSM

Miejscowość: Wapienica
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 3162472

Postprzez beu » Pon Lip 30, 2007 2:02 pm

Majster napisał(a):- postarajcie sie zabezpieczyc a jak sie nieda to oznaczyc znane wam niebezpieczenstwa- po scenariuszu zostało mi jeszcze tasmy ostrzegawczej jak sie zgłosicie to wam ja dam,

Dobry pomysl. przydaloby sie zabezpeiczyc te dziury o szerokosci opony samochodowej na parterze. "Dziura Jogiego" takze prosi sie o cos takiego... :wink:
Awatar użytkownika
beu

Gadu-Gadu: 4503196

Postprzez BAATT » Pon Lip 30, 2007 2:05 pm

Racja, cały magazyn na przykład można by odznaczyć. Niestety na dużej powierzchni hali, na płytach betonowych wystają druty z każdej płyty i to już trzeba uważac na nogi... Pirotechnika - czemu nie, na hali najbardziej przyda się (zasady przestrzegania oczywiście muszą być typu zawołanie "granat")
Mocne repliki - z tym może być problem, jak to oceniasz beu? Jest pare bliskich odległości jednak możliwości hali mogłyby komuś sprawić przyjemność czajenia się w atrakcyjnych miejscach :)
BAATT

Postprzez beu » Pon Lip 30, 2007 2:12 pm

BAATT napisał(a): Niestety na dużej powierzchni hali, na płytach betonowych wystają druty z każdej płyty i to już trzeba uważac na nogi...

ja proponuje wylaczyc to pietro z rozgrywki

BAATT napisał(a):Mocne repliki - z tym może być problem, jak to oceniasz beu? Jest pare bliskich odległości jednak możliwości hali mogłyby komuś sprawić przyjemność czajenia się w atrakcyjnych miejscach :)

nie ma szans na schodach... jedyne miejsce gdzie bylyby ok wg mnie to: parter - otwarta hala i dach.
Awatar użytkownika
beu

Postprzez lachu » Pon Lip 30, 2007 4:17 pm

Wg. mnie trzeba wylaczyc 1 pietro z gry bo naprawde jest niebezpieczne gdy sie po nim chodzi, a co dopiero biegnie bedac pod ostrzalem. Z dachem to moim zdaniem nalezalo by tylko przechodzic do drugiej czesci budynku, poniewaz dach jest widoczny przez ludzi mieszkajacych na osiedlu, a kto wie czy nikt nie zadzwoni na Policje. Wpisujcie sie na tym temacie.. bo musimy wiedziec ile przyjdzie osob by dobrac wlasciwy scenariusz
lachu

Postprzez BAATT » Pon Lip 30, 2007 5:02 pm

Nie pisz policja z dużej litery.. Po co :P .
Można wyłączyć 1 piętro z rozgrywki, otoczy się je taśmą z tych 4 wejść, a mocne repliki nie mogłyby czaić się przy schodach, bo wyłączanie klatek schodowych pozbawiałoby hale rozgrywki...
BAATT

Postprzez Majster » Pon Lip 30, 2007 5:11 pm

pewnie dostane za to zjebke ale moze wyłaczycie wogóle mocne repliki z z rozgrywki?? wiekszosc ludzi bedzie tam po raz pierwszy, moze niech odadaja sobie teren z klamkami a nastepnym razem beda juz wiedziec gdzie ewentualnie moga sie ustawic i czy jest wogóle tam dla nich miejsce??to tylko taka moja propozycja
co do tasm to musielibyscie do mie do chtay przyjechac albo mozemy sie umowic u mnie w pracy ale szczegóły to na pw.
DE OPRESSO LIBER

Zabezpieczenia Antykorozyjne Pojazdów http://www.rustcheckcorolon.pl/wszystko-o-rust-stop
Awatar użytkownika
Majster
CSM
CSM

Postprzez lachu » Pon Lip 30, 2007 5:26 pm

No Majster masz racje, ale to moze spowodowac mala frekfencje. Ale tez jestem za tym bo to nie przyjemnosc dostac z 2 metrow bronia majaca +400 fps.. Majster podaj gg to sie dogadamy co do miejsca..
lachu

Postprzez Majster » Pon Lip 30, 2007 5:41 pm

własnie z 2 m na nieznanym terenie mysle ze doswiadczenie gracza niewiele ma to do powiedzenia dlatego po raz 1 powinismy zagrac bez mocnych replik dla waszego bezpieczenstwa , o frekfencje sie niemartw kto ma przyjsc to i tak przyjdzie (wiekszosc posiadaczy moznych zabawek ma klamki) zreszta rubta co chceta- bo potem znow powiedza ze majster sieje panike:))
DE OPRESSO LIBER

Awatar użytkownika
Majster
CSM
CSM

Postprzez beu » Pon Lip 30, 2007 5:42 pm

Majster napisał(a):pewnie dostane za to zjebke ale moze wyłaczycie wogóle mocne repliki z z rozgrywki?? wiekszosc ludzi bedzie tam po raz pierwszy, moze niech odadaja sobie teren z klamkami a nastepnym razem beda juz wiedziec gdzie ewentualnie moga sie ustawic i czy jest wogóle tam dla nich miejsce??to tylko taka moja propozycja

W pelni ja popieram.
Awatar użytkownika
beu

Postprzez BAATT » Pon Lip 30, 2007 7:05 pm

W sumie z replikami JG i P&J nie było jak dla mnie problemów a najwięcej śladów mam po gazówce klamce :) Co do nas to ja na przykład miałbym shitguna skoro nie mam żadnej klamki, a lachu ma auga z jg czyli bez niego też sobie nie pogra. Może jakaś strzelanka poprzedzająca tą z scenario? Czyli scenario przełożyć na za tydzień i obada się czy ludzie polubią miejsce.
BAATT

Postprzez lachu » Pon Lip 30, 2007 7:12 pm

Majster dzieki za rady... wtracaj sie ile mozesz, bo my sie jeszcze nie znamy jak Ty ze strony organizacyjnej. Myslisz ze dobrym rozwiazaniem bylaby zasada wpuszczania wszystkich z bronmi ponizej 400 fps lub klamek.. Wypowiedz sie... a co do scenario to zalezy ilu ludzi, mamy juz kilka pomyslow lecz sa one zalezne od frekfencji.
lachu

Następna

Wróć do Spotkania ASGBielsko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości