Portal ASG Bielsko!

Problem z G36C Cyma

Wszystko o replikach ASG. Sprężynki, gaziaki i AEG-i.

Problem z G36C Cyma

Postprzez 379ptp4ms » Pią Sie 25, 2017 7:40 am

Cześć. Mam odkupione od kolegi, dość stare G36C. Replika działała bez zarzutu gdy ją kupiłem. Niedawno wymieniłem w niej stockową komorę hop up (bez kominka, starszy typ) na taką nowszą od JG, z kominkiem, bo robię konwersję na STANAGi i podobno z tymi komorami wszystko lepiej działa. Wszystko się pięknie złożyło, ja oddałem jeden suchy strzał i... nic. Spust przestał reagować. Głowica, czy jakkolwiek ta część się zwie (ta, która przy strzelaniu rusza się do przodu i do tyłu, podając kulki do komory) została w przednim położeniu i nie wraca do tyłu. Całość jakby zatrzymała sie w połowie cyklu. Rozłożyłem replike na tyle ile umiem i z zewnątrz wszystko wygląda wporządku, nie mam pojęcia co się mogło stać.
Czy ktoś byłby w stanie podjąć się oględzin repliki, ewentualnie jej naprawy? Z góry dzięki,
Karol
Awatar użytkownika
379ptp4ms

Lata członkostwa

Miejscowość: Pszczyna

Re: Problem z G36C Cyma

Postprzez zbytek » Nie Wrz 03, 2017 9:41 pm

sprawdź naładowanie batki :)
zobacz na stan części w środku - jeśli coś nawaliło, pękło lub się złamało to je wymień, zwróć uwagę na popychacz ( to ta belka z małą sprężynką która przenosi ruch z koła na dyszę )
jeśli wsio ok, to poskładaj do kupy
po tym co robiłeś w giecie, prędzej kulki nie będą ci podawać z winy komory/kominka/adaptera
Awatar użytkownika
zbytek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 2166567

Re: Problem z G36C Cyma

Postprzez Karol » Pią Wrz 22, 2017 9:29 am

Mogę zerknąć jednak nie jestem z BB
Image
Awatar użytkownika
Karol

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Żory

Wróć do Repliki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość