Portal ASG Bielsko!

(14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Założenie tematu w tym dziale, zgłoszenie swojej obecności na spotkaniu w tym dziale, a także wzięcie udziału w spotkaniu ogłoszonym w tym dziale bez zgłaszania swojej obecności - wszystkie te działania są równoznaczne z akceptacją zasad i regulaminu spotkań ustalonego przez środowisko ASGBielsko i dostępnego na forum.

Moderator: Summon

(14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Ketsok » Nie Maj 10, 2015 9:18 am

Image

To już rok od momentu, w którym ruszyliście w teren, aby znaleźć i wyeliminować swoich przeciwników. Pora przygotować się do kolejnych Igrzysk Śmierci!

W imieniu 1st R/SO Skull Hunters FT ogłaszam, że rozpoczynamy Dożynki! Czy jesteście gotowi na kolejny Hunger Game?


Pamiętacie jeszcze echa po poprzedniej edycji?


Martinez napisał(a):Spotkanie uważam za bardzo udane :yes: (...) Oby więcej takich spotkań!

Szelest napisał(a):Mechanika gry zajebista.

K.R.I.S napisał(a):MEGA WYPAS

Poła napisał(a):Ukłony dla organizatorów. Pomysł na rozgrywkę 100% trafiony widać to po elaboratach uczestników.

FlynN napisał(a):Co do mechaniki i rozgrywki, jak na pierwszy raz coś takiego myślę że wypadło świetnie.


Kompletne opinie graczy, którzy brali udział w pierwszej edycji znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=4&t=6602


Już niebawem historia się powtórzy. Dwudziestu czterech śmiałków stanie w szranki w turnieju w którym tylko jedna osoba może wyjść z zaszczytnym tytułem mistrza.
Sarni Stok, 24 osoby, 12 dystryktów, 6 godzin, kilka rodzajów broni i niezmiennie tylko jeden cel - wyeliminować przeciwników. Odważysz się podnieść rękawice?


Czas: 14.06.2015
Miejsce: Sarni Stok
Zbiórka: 8:00 - motocross
Parking: Przy Krzyżu
Ramy czasowe rozgrywki: od 9:00 do ~15:00

Przebieg rozgrywki:
Déjà vu.
O godzinie 9:00 wybrani gracze ubrani w mundury i wyposażeni jedynie w pusty plecak, mapę i telefon komórkowy ruszą do boju. W ciągu 30 sekund pobrać będą mogli swój pakiet startowy w którym znajdą broń, wodę, amunicję, pożywienie, karty bonusowe lub bandaże. Tak, dobrze rozumiecie - w pobranym pakiecie możecie znaleźć replikę bez amunicji, lub wszystko co potrzebujecie do przetrwania... prócz repliki. Po upływie pół minuty miejsce startowe zamieni się w strefę śmierci, jeśli nie zdążycie wydostać się poza pole ostrzału AEGów organizatorów najpewniej zginiecie zanim turniej zacznie się na dobre. Waszym zadaniem będzie wyeliminować pozostałych graczy. Możecie współdziałać małymi drużynami, ale pamiętać musicie że mistrz jest jeden. Nie możecie być pewni, czy współtowarzysz nie uzna w pewnym okresie czasu Waszą pomoc za niewystarczającą, lub połasi się na zebrane przez Was itemy i zapewni wąchanie kwiatków od dołu pojedynczym strzałem w plecy. Co godzinę w terenie pojawią się zrzuty zaopatrzenia. Paczki pobierane losowo mogą zapewnić Wam najpotrzebniejsze przedmioty, bądź okazać się totalnym fiaskiem. Uważajcie! Wszyscy gracze pobrać będą mogli zrzuty w jednym miejscu - możecie natknąć się na wroga, który tylko na to czeka! Pod koniec rozgrywki do gry wprowadzone zostaną repliki elektryczne, również w jednym miejscu - liczyć się będzie szybkość, jeśli prześpicie ten moment stracicie niebotyczną szansę na przewagę ogniową. Wszystkie informacje dotyczące miejsc zrzutu i przebiegu rozgrywki (w tym ilości żyjących graczy) otrzymacie drogą SMSową - zadbajcie o wystarczający poziom baterii i nie przegapcie wibracji w kieszeni. Osoby wyeliminowane z gry powrócą do niej jako Łowcy. Patrolować będą wyznaczone przez organizatorów obszary i podnosić adrenalinę tych, którzy jeszcze żyją.

Rekrutacja:
Limit 24 osoby. Do gry zaproszeni są wszyscy członkowie społeczności bielskiego ASG jednakże organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji graczy. Najpewniej liczyć się będzie ilość gwiazdek zdobytych na forum, opinia w społeczności i subiektywnie rozumiane sympatie. Lista chętnych do gry otwarta będzie do 3 dni przed rozgrywką. W ciągu tych trzech dni organizatorzy wybiorą osoby dopuszczone do rozgrywki i rozlosują przydziały do dystryktów - o wszystkim informowani będziecie na bieżąco w tym temacie.

Wymagania:
Aby uczestniczyć w rozgrywce wystarczy:
- Mundur
- Naładowany telefon komórkowy
- Plecak (do przenoszenia zebranych itemów i "śmieci" w które będą one zapakowane)
- Czerwona szmata
- Nóż/scyzoryk ułatwiający otwarcie paczki zrzutowej
- Replika o mocy nieprzekraczającej 400 fps

Zabronione jest posiadanie:
- Własnej wody
- Własnego pożywienia
- Własnego zapasu amunicji
- Lokalizatorów GPS

Wpisowe:
Aby wziąć udział w rozgrywce należy będzie uiścić opłatę 10 zł (płatne osobiście w dniu scenariusza). Zebrana suma pokryje koszty organizacyjne. Jeżeli uważasz, że to zbyt dużo po prostu nie zgłaszaj się do rozgrywki. Na wyraźną prośbę udostępnimy po rozgrywce kosztorys imprezy - po prostu chcemy, żeby to wszystko było transparentne...

Zasady trafień i leczenia:
- Każdy gracz zaczyna tylko z jednym "życiem". Szanse na jego zwycięstwo podnieść będą mogły bandaże, które działać będą na zasadzie respawnu terenowego. Bandaże znaleźć będzie można w pakietach startowych, zrzutach terenowych, bądź wymienić na nie karty bonusowe. Po otrzymaniu trafienia gracz uznany jest za rannego, a przeciwnik może dokonać jego przeszukania. Przeszukanie działa na zasadzie deklaracji a osoba przeszukiwana jest zobowiązanado oddania wszystkich zebranych itemów za wyłączeniem bandaży.
- Bandaż "wskrzesza" do życia ale użyć go można tylko po upływie co najmniej 10 minut od czasu oddalenia się poza zasięg wzroku przeciwnika. Dla przykładu: jeśli gracz zostanie trafiony przy miejscu zrzutu i przed upływem 10 minut od zniknięcia mu z oczu przeciwnika zrzut przyjdzie pobrać inny gracz czas respawnu przedłuża się o kolejne 10 minut. Przedłużeniu nie podlega natomiast czas respawnu w przypadku trafienia przez Łowce.

Zasady zrzutów:
Zrzuty zaopatrzenia odbywać się będą co godzinę od rozpoczęcia rozgrywki. Istnieje również możliwość wprowadzenia do gry nadplanowych zrzutów specjalnych, w których do zdobycia będą szczególnie ważne karty bonusowe. Informacje o miejscu zrzutu (lokalizacja oparta na segmentach mapy dostarczonych przez organizatorów) i czasie jego aktywności otrzymacie drogą SMSową. Miejsce zrzutu oznaczone w terenie będzie proporcem o kolorze odpowiadającym barwie zrzutu (dla przykładu otrzymacie wiadomość sms o treści: "Od godziny 11:00 - 11:20 aktywowany zostanie zrzut czerwony w segmencie C5"). Gracz pobierający zrzut zobowiązany jest do zabrania tylko jednej paczki w kolorze zrzutu. Niedopuszczalne jest pobranie paczek w innym kolorze niż ten który aktywny jest w danym interwale czasowym. Zabronione jest również pobieranie większej niż jedna ilości paczek. Paczek nie wolno przenosić, bądź ukrywać tak aby utrudnić innym graczom ich pobranie. Miejsca zrzutów nadzorowane będą przez organizatorów, którzy czuwać będą nad prawidłową dystrybucją paczek. Dodatkowo przy zrzutach znajdować się będą Łowcy, którzy "zawieszą" swoją niszczycielską działalność tylko w określonych ramach czasowych.

Karty bonusowe:
W rozgrywce dostępny będzie szereg kart bonusowych o różnorodnym działaniu. Część kart aktywowana będzie na zasadzie wysłania odpowiedniego kodu do organizatora, który w wiadomości zwrotnej dostarczy kluczowe informacje. Pozostałe wymagać będą pofatygowania się gracza w okolice punktu startowego, gdzie "urzędować" będą organizatorzy. Do tych pierwszych należeć będą na przykład karty umożliwiające zlokalizować teren patrolowany przez Łowców. Drugie reprezentowane będą tu między innymi przez "Pobranie zapasów", gdzie legitymujący się tą kartą gracz otrzymać będzie mógł od orgów niezbędny mu item (amunicje, wodę, bandaż).

Repliki:
Każdy gracz zobowiązany jest do przybycia na Hunger Game z własną repliką ASG dysponującą mocą nieprzekraczającą 400 fps i jednym magazynkiem (z racji racjonowanej ilości amunicji wskazane magi typu low/mid - podające do ostatniej kulki). Jak już wyżej zostało napisane możliwość korzystania z tych replik uzyskacie dopiero w drugiej połowie gry. Do tego czasu repliki zostawicie pod okiem organizatorów, którzy Wasze cacka sprawdzą na chrono i zapakują tak, abyście nie mogli ich rozpoznać z daleka. Każda replika podpisana będzie nickiem gracza. W czasie zrzutu terenowego replik (spokojnie, będą ciągle pod kontrolą orgów - nikt ich Wam nie "buchnie") każdy gracz pobrać będzie mógł tylko swoją, podpisaną sztukę. Jak szybko znajdziecie odpowiedni pakunek zależeć będzie tylko od szczęścia.

Zasady dotyczące Łowców:
- Łowcą zostaje gracz, który z powodu śmierci zakończył rozgrywkę.
- Łowca oznaczony będzie widocznie żółtą taśmą samoprzylepną na obu ramionach i nakryciu głowy.
- Do dyspozycji Łowcy oddane zostaną ich osobiste repliki z limitem amunicji, którą wystrzelać będą mogli tylko w trybie semi.
- Łowcy patrolować będą kwadraty przydzielone im przez organizatorów.
- Trafiony Łowca respawnuje się w punkcie otrzymania trafienia przez 15 minut.
- Ilość respawnów Łowców jest nieograniczona.
- Łowca jest funkcją dobrowolną. Jeśli po uśmierceniu będziecie woleć wypić piwo (w końcu już po rozgrywce) przy grillu orgów nie musicie wracać w teren.

Informacje dodatkowe:
- Ze względu na charakter rozgrywki w sytuacji w której dynamika padnie na łeb organizatorzy zażądać mogą podania przez graczy drogą SMSową swojej lokalizacji w terenie. Będzie to miało za zadanie skoncentrowanie działań w wybranych miejscach.
- Osoba permanentnie uśmiercona poinformować powinna o tym fakcie organizatora droga SMSową, aby ten mógł maksymalnie szybko przekazać tę informację do pozostałych graczy.
- W czasie trwania scenariusza graczy nie zobowiązuje zasada silent kill w rozumieniu regulaminu ASGBielsko za wyjątkiem sytuacji w której do uśmiercenia użyty zostanie pozorant broni białej. Tak rozumiany silent kill nie ma swojej zwyczajowej mocy uśmiercania permanentnego - gracz może uleczyć się bandażem.
- Amunicją dostarczoną przez organizatorów będą kulki G&G o wadze 0.25, więc aby nie marnować swoich zapasów ustawcie swoje hop-up'y pod taką gramature.
- Wybrani do rozgrywki gracze podzieleni będą losowo na dwanaście dwuosobowych drużyn odpowiadających dwunastu dystryktom z których rzekomo pochodzą.
- Przy punktach zrzutu znajdować będą się zawsze worki na śmieci do których wrzucić będzie można pozostałości po opakowaniach.

Uwagi końcowe:
- Niniejszy post będzie edytowany jeżeli organizatorzy uznają, że trzeba trochę skorygować zasady rozgrywki.
- Każdy gracz powinien mieć świadomość, że mimo najszczerszych chęci i niejednej godzinie poświęconej na zaprowadzeniu ładu w tych zasadach coś może pójść nie tak jak powinno.
- Ze względu na charakter rozgrywki kładziemy duży nacisk na fair play. Jeżeli jakiś gracz poczuje się urażony obowiązkiem oględzin swojego plecaka, czy też kontrolnego chronowania przyniesionych replik to... mamy to gdzieś.
- W sytuacji w której ilość chętnych sprawi, że zmuszeni będziemy do "przebierania" w graczach zastrzegamy sobie prawo do zdzielenia w łeb każdego, który strzeli focha, bo go nie wybraliśmy.
- Dbajmy o porządek na Sarnim! Pozbywajmy się śmieci przy miejscach zrzutów, bądź nośmy je ze sobą. Nie prowokujmy kolejnego Trash Wars (mimo, że była to bardzo udana impreza). Część broni wymagać będzie ich rzucania - nie zostawiajmy je w terenie, tylko podnieśmy po rzucie.
- Nie pozostawiajmy w terenie replik. Na ostatnim HG chodziliśmy w kółko po pewnym obszarze, aby znaleźć "pompkę", którą jeden z uczestników zostawił w trawie. Bardzo nie chcielibyśmy obarczać Was odpowiedzialnością finansową, aczkolwiek jeśli zgubicie jakiś wartościowy przedmiot przez swoje niedopatrzenie, będziemy zdenerwowani i niezłomni ;)

Hunger Game by SH 1 vs Hunger Game by SH 2:
Biorąc pod uwagę komentarze po ostatnim Hunger Game wprowadzamy szereg zmian mających na celu usprawnienie mechaniki.
- Wprowadzimy nowe karty bonusowe.
- Rozszerzymy Wasz arsenał broni białej i miotającej, będzie tego ciut więcej.
- Ograniczymy ilość kulek w paczkach zrzutowych.
- Łowcy koordynowani będą przez osobnego organizatora, który zajmować się będzie tylko nimi.
- Pobrania zapasów z kart bonusowych dokonać będziecie mogli nie tylko na motocrosie, gdzie znajdować się będzie "biuro orgów", lecz również w terenie, przy okazji zrzutów koordynowanych przez członków SH
- Zmienimy mapę terenu. Teraz skorzystamy z topograficznego zrzutu z Geoportalu zamiast zdjęcia satelitarnego z Google.
- Wprowadzimy większą ilość "rare itemów" w zrzutach.
- Odbierzemy Wam szybkoładowarki jako element startowego wyposażenia a wrzucimy je do zrzutów.
- Łowcy towarzyszyć będą Wam na każdym miejscu zrzutów i odpalać będą wszystkich, którzy zbliżą się do paczek przed sygnałem dźwiękowym ogłaszającym otwarcie dystrybucji itemów.

Nagroda dla zwycięzcy Hunger Game by SH 2.
Z nieskrywaną radością chciałbym napisać Wam o nagrodzie na jaką liczyć może osoba, której w Hunger Game by SH 2 uda się pokonać wszystkich przeciwników.

Po negocjacjach z działem marketingu przedstawiciele sklepu Gunfire.pl postanowili wesprzeć naszą inicjatywę.
Nagrodą zasponsorowaną przez Gunfire dla zwycięzcy HG będzie voucher na kwotę 200 złotych do wykorzystania na produkty marki GFC Tactical. Bon dostarczony będzie jako dwustuzłotowy rabat na ww produkty dołączony do konta w sklepie wysyłkowym Gunfire.pl i obejmować będzie wszystkie produkty GFC Tactical, które zobaczycie w sklepie po zastosowaniu filtru marki i ceny ( http://tnij.org/gfctactical ). Produkty można łączyć, aby sumaryczna kwota ich wartości wyniosła 200 zł. Rabat taki dołączony będzie do konta wskazanego przeze mnie drogą mailową po zakończeniu rozgrywki i wyłonieniu zwycięzcy. Do realizacji takiego bonu nie jest konieczne dokonanie zamówienia i dołączenie wybranych produktów GFC Tactical do innych itemów z oferty sklepu (w rozumieniu szerszego zamówienia, gdzie wygrana jest wydana jako dodatek do takich zakupów). Wszystkie trudności i pytania dotyczące realizacji zamówienia rozwiązane będą przez Gunfire w ramach biura obsługi klienta. Koszty wysyłki wybranych produktów pokryje: a) zwycięzca jeśli cena sumaryczna wybranych produktów przekroczy wartość vouchera, b) Gunfire jeżeli wartość zamówienia wraz z wysyłką "zmieści" się w wartości vouchera.

Lista osób chętnych do gry:
1. Shooterek
2. Batt
3. Riko
4. Flynn
5. Przemo
6. Adam
7. K.R.I.S
8. Martinez
9. Szelest
10. Jaguar
11. Dawid B
12. Piotr
13. Misiek2
14. Korczyna
15. Reju
16. Xionc
17. BarraBravas94
18. Dark
19. Szary76
20. Mrowaa
21. Ciapciak (kolega Batta, Krk)
22. Malota (j.w.)


Rozlosowane pary dystryktów:
1. KRIS - Ciapciak
2. BarraBravas - Reju
3. Riko - Jaguar
4. Misiek2 - Szelest
5. Xionc - Szary76
6. Piotr - Dawid B
7. Malota - Flynn
8. Martinez - Shooterek
9. Przemo - Dark
10. Baatt - Korczyna
11. Mrowaa - Adam10.05.2015 Text ver. 1.0
19.05.2015 Text ver. 1.1 - Dodana lista chętnych do rozgrywki
21.05.2015 Text ver. 1.2 - Dodane informacje dot. nagrody
11.06.2015 Text ver. 1.3 - Usunięta informacja dot. wymaganej radiostacji i odnośnie niebieskiej szmaty
13.06.2015 Text ver. 2.0 - Dodane pary dystryktów
Ostatnio edytowany przez Ketsok Sob Cze 13, 2015 8:53 am, edytowano w sumie 15 razy
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 1684
Rejestracja: Pią Cze 29, 2007 4:07 pm
Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Mark » Nie Maj 10, 2015 11:44 am

Chętny ;)
Awatar użytkownika
Mark
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 351
Rejestracja: Nie Sie 12, 2012 7:35 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: brak
Gadu-Gadu: 7659983

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez LogaN » Nie Maj 10, 2015 4:40 pm

Chętny :).
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/


CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 2934
Rejestracja: Czw Kwi 05, 2007 10:16 am
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Riko » Nie Maj 10, 2015 4:53 pm

Chętny :)
Riko
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 64
Rejestracja: Pon Sie 18, 2014 9:53 pm
Miejscowość: Zasole Bielańskie
Ekipa: O.D.S BIOHAZARD

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez FlynN » Nie Maj 10, 2015 4:55 pm

Chętny :)
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/


Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 803
Rejestracja: Pią Kwi 29, 2011 9:08 pm
Miejscowość: Łodygowice
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 4623260

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Przemo » Nie Maj 10, 2015 5:56 pm

Chętny
Awatar użytkownika
Przemo
Bunker Builder
Bunker Builder
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 540
Rejestracja: Wto Cze 24, 2008 11:20 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 4361699

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Adam » Nie Maj 10, 2015 6:07 pm

Chętny :)
Image
Awatar użytkownika
Adam
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 194
Rejestracja: Pią Paź 19, 2012 7:49 am
Miejscowość: Czarków

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez K.R.I.S » Nie Maj 10, 2015 6:30 pm

Chętny.
Awatar użytkownika
K.R.I.S
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 331
Rejestracja: Sob Mar 12, 2011 6:20 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: BLACK SHEEP

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Martinez » Nie Maj 10, 2015 7:17 pm

Chętny :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 2659
Rejestracja: Sob Wrz 16, 2006 8:29 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: SGO

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Szelest » Nie Maj 10, 2015 7:47 pm

Zgłaszam się.
Image Szukasz elektryka -> http://www.zwarcie.info
Awatar użytkownika
Szelest
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 1508
Rejestracja: Pią Gru 26, 2008 9:08 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez shadows » Pon Maj 11, 2015 7:17 am

Chętny :)
Image
"Zgiełk bitwy może być potężnym i zabójczym uzależnieniem, wojna jest narkotykiem"- Chris Hedge
Awatar użytkownika
shadows
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 302
Rejestracja: Sob Paź 10, 2009 2:50 pm
Miejscowość: Tresna
Gadu-Gadu: 6846615

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Dawid B » Pon Maj 11, 2015 9:39 am

Chętny
wars may be fought with weapons but they are won by man
Awatar użytkownika
Dawid B
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 228
Rejestracja: Wto Gru 03, 2013 6:05 pm
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice / Bielsko-Biała
Ekipa: B.O.S.

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez piotr » Pon Maj 11, 2015 10:03 am

Chętny.
***P I O T R***
Awatar użytkownika
piotr
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 747
Rejestracja: Czw Kwi 15, 2010 4:59 pm
Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Ekipa: B.O.S

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez Martinez » Pon Maj 11, 2015 10:22 am

Szelest napisał(a):Zgłaszam się.


C-c-c-combo breaker :)
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 2659
Rejestracja: Sob Wrz 16, 2006 8:29 pm
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: SGO

Re: (14.06.2015 Sarni Stok) HUNGER GAME by SH 2

Postprzez szary76 » Wto Maj 12, 2015 9:37 am

Chętny :)
szary76
 
Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa
 
Posty: 11
Rejestracja: Czw Lut 05, 2015 9:34 pm
Miejscowość: Kozy

Następna

Wróć do Spotkania ASGBielsko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron