Portal ASG Bielsko!

17.02.2013 Gra o tron - wznowienie

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

17.02.2013 Gra o tron - wznowienie

Postprzez zbytek » Nie Lut 17, 2013 6:11 pm

witam ponownie

dzięki wszystkim za fajną strzelankę, szczególnie członkom biura podróży RQS :D oraz niebieskim z drużyny A
wy wiecie za co :D
Awatar użytkownika
zbytek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 2166567

Re: 17.02.2013 Gra o tron - wznowienie

Postprzez Talib » Nie Lut 17, 2013 7:03 pm

To ja też dodam coś od siebie :) Dzięki organizatorom za dobre ogarnięcie wszystkiego i reszcie za dobrą zabawę :soldier:
Awatar użytkownika
Talib

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Gadu-Gadu: 8453390

Postprzez piotr » Nie Lut 17, 2013 7:21 pm

Dzięki za liczne przybycie :army: w tak piękna pogodę .Tym którzy dowodzili drużynami czyli Stevo i mike21 BRAWO :bravo: .
mamy remis czyli będzie dogrywka :)
Pozdro i do zaś :soldier:
***P I O T R***
Awatar użytkownika
piotr

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Ekipa: B.O.S

Postprzez GALA » Nie Lut 17, 2013 7:39 pm

Byle szybko :p

Pare mankamentow do poprawy:

- na poczatku rozgrywki pokazac wszystkim na fotce jak wyglada flaga, ulatwi to jej rozpoznanie.
- jak juz jest znizna na zeby to zalatw piotrze jeszcze na jakies slodycze :p

Co do samej gry, lekkie zgrzyty ale wszystko wyjasnione :yes:

Pare fajnych fragow z pompki :))

Nawet dobre zgranie naszej druzyny :P

I do ZAŚ :lol:
Awatar użytkownika
GALA

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Świnna k.Żywca
Ekipa: Mercenaries
Gadu-Gadu: 647825

Postprzez shadows » Nie Lut 17, 2013 8:00 pm

Dzięki wszystkim za fajną strzelankę :) :lol: bylo trche fajnych akcji z GALA94 i duzo chodzenia :) dzieki
Image
"Zgiełk bitwy może być potężnym i zabójczym uzależnieniem, wojna jest narkotykiem"- Chris Hedge
Awatar użytkownika
shadows

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Tresna
Gadu-Gadu: 6846615

Postprzez Legion » Nie Lut 17, 2013 10:14 pm

Dzięki Organizatorom i wszystkim uczestnikom - udana wymiana plastiku ;)
Podziękowania drużynie B mimo , że większość się nie znała dobre zgranie i widoczne efekty :)
Żółta kartka dla "wywiadowcy" z drużyny A - jeżeli jesteśmy z Gwoździem przy waszej bazie i podajemy tą info radiem do naszego dowódcy to nie ładnie tak podsłuchiwać na naszym kanale - i do tego głośno informować wszystkich w waszej bazie :<

Ogólnie bardzo super do zaś :) :) :)
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

Legion étranger - 2ème Régiment étranger de génie
( Legia Cudzoziemska - 2 Regiment Piechoty Górskiej )
84390 SAINT-CHRISTOL FRANCE
Legio Patria Nostra
Awatar użytkownika
Legion

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez beu » Nie Lut 17, 2013 10:34 pm

Legion napisał(a): Żółta kartka dla "wywiadowcy" z drużyny A - jeżeli jesteśmy z Gwoździem przy waszej bazie i podajemy tą info radiem do naszego dowódcy to nie ładnie tak podsłuchiwać na naszym kanale - i do tego głośno informować wszystkich w waszej bazie :<

Cześć, to ja.

Dwa fakty, z czego jeden to może być nawet dobry żart:

1) od samego początku rozgrywki, do samego jej końca, miałem radio ustawione na kanale przypisanym do mojej drużyny w trakcie zbiórki, przez organizatora. Poza tym, jakbyś się tak chwilkę zastanowił, to pewnie zaciekawiłoby Cię, że słyszysz jak przekazuję "podsłuchaną informację" swojemu teamowi...
2) ...w innym wypadku, i tak Horst by mnie pochwalił. <-- :armatas:
Awatar użytkownika
beu

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 4503196

Postprzez Ketsok » Nie Lut 17, 2013 11:18 pm

beu napisał(a):2) ...w innym wypadku, i tak Horst by mnie pochwalił. <-- :armatas:

:lol:
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Postprzez Legion » Nie Lut 17, 2013 11:29 pm

Spoko przecież :) Wywiad musi działać haha ;)

beu napisał(a):
Legion napisał(a): Żółta kartka dla "wywiadowcy" z drużyny A - jeżeli jesteśmy z Gwoździem przy waszej bazie i podajemy tą info radiem do naszego dowódcy to nie ładnie tak podsłuchiwać na naszym kanale - i do tego głośno informować wszystkich w waszej bazie :<

Cześć, to ja.

Dwa fakty, z czego jeden to może być nawet dobry żart:

1) od samego początku rozgrywki, do samego jej końca, miałem radio ustawione na kanale przypisanym do mojej drużyny w trakcie zbiórki, przez organizatora. Poza tym, jakbyś się tak chwilkę zastanowił, to pewnie zaciekawiłoby Cię, że słyszysz jak przekazuję "podsłuchaną informację" swojemu teamowi...
2) ...w innym wypadku, i tak Horst by mnie pochwalił. <-- :armatas:
RQS Airsoft:

Legion étranger - 2ème Régiment étranger de génie
( Legia Cudzoziemska - 2 Regiment Piechoty Górskiej )
84390 SAINT-CHRISTOL FRANCE
Legio Patria Nostra
Awatar użytkownika
Legion

Postprzez BAATT » Pon Lut 18, 2013 12:52 am

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, dzięki niebieskim za dobrą grę, rQsowi za dobrą współpracę i wycieczki :).

Po dzisiaj nauczę się, żeby nie chodzić po śniegu w butach z bieżnikiem nadającym się tylko i wyłącznie na asfalt (slicki). Pierwsze gleby były fajne, przy 20stej znudziły mi się... ;)
BAATT

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko
Gadu-Gadu: 5438120

Postprzez Twister » Pon Lut 18, 2013 8:34 am

Ja również dzięki za miłą zabawe, mam nadzieje, że będzie rewanż :D :soldier:
Image
Awatar użytkownika
Twister

Miejscowość: Godziszka- Bielsko
Ekipa: brak
Gadu-Gadu: 9735748

Postprzez zbytek » Pon Lut 18, 2013 9:22 am

BAATT napisał(a):Po dzisiaj nauczę się, żeby nie chodzić po śniegu w butach z bieżnikiem nadającym się tylko i wyłącznie na asfalt (slicki). Pierwsze gleby były fajne, przy 20stej znudziły mi się... ;)

ja nie mogłem już, te slajdy między choinkami wyglądały jak Need for speed : BAATT edition :))
Awatar użytkownika
zbytek

Gadu-Gadu: 2166567

Postprzez Szelest » Pon Lut 18, 2013 9:24 am

Dowódca zielonych był informowany wcześniej, że jest na kanale 3 (drużyna A), a nie 4 (drużyna B).
Poza tym, nikt nie mówił o tym że nie można podsłuchiwać.

Rozgrywka elegancka, gdyby nie to że replika padła mi chwile po rozpoczęciu.
Image Szukasz elektryka -> http://www.zwarcie.info
Awatar użytkownika
Szelest

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez mike21 » Pon Lut 18, 2013 10:27 am

Szelest napisał(a):Dowódca zielonych był informowany wcześniej, że jest na kanale 3 (drużyna A), a nie 4 (drużyna B).
Poza tym, nikt nie mówił o tym że nie można podsłuchiwać.

Rozgrywka elegancka, gdyby nie to że replika padła mi chwile po rozpoczęciu.

Tak się składa, że miałem chyba kanał 3,5.. :),Bo słyszałem wszystkich na kanale 3, oni z resztą też mnie słyszeli. Mało tego słyszałem nawet moich kompanów na kanale 4 i oni mnie również słyszeli... wiem dziwne ale tak było przez jakiś czas(do momentu zrestartowania mojego chińskiego radyjka z napędem atomowym). Z resztą nikt nie mówił, ze nie wolno podsłuchiwać nikt też nie mówił, że trzeba mówić prawdę na radyjku:).

Co do samej rozgrywki i walecznej drużyny B

Hmmm faktycznie byliśmy zgrani jak REPREZENTACJA POLSKI w piłce nożnej, albo raczej jak orkiestra w OSP :) ale za to bardzo chcieliśmy i plan minimum został osiągnięty. Wiem też, że daliście z siebie dużo..ale jestem przekonany, że mogliście dać jeszcze więcej :). Panowie z drużyny B sorki za te słowa o zgraniu, ale taka była prawda. Podczas ostatniego ataku jednak pokazaliście swoje charaktery i tu ogromne słowa uznania dla wszystkich. Jednak na szczególne słowa uznania zasłużył nasz czarny medyk (sorki kolego nie pamiętam jak masz na imię)- na prawdę dałeś pokaz pierwszej pomocy frontowej podczas ostatniego ataku :). No i muszę pochwalić jeszcze naszą Panią, która z ogromnym powodzeniem poprowadziła natarcie od strony północnej... co prawda była strasznie oburzona o oskarżenia jakie płynęły w jej kierunku, kiedy to grupka trupów rzekomo twierdziła, iż nasza Pani dostała kulkę, co według niej było nie prawdą. Jeszcze raz dziękuje Panowie za wspólną zabawę i wiem, że ten remis jest dla Was jak wygrana :) mam nadzieje, że podczas rewanżu jedynym Waszym, naszym celem będzie wygrana, a remis następnym razem będzie przegraną !!! :)

Podziękowania należą się również drużynie A- Panowie bez Was... nie byłoby tak trudno !!! :)

Piotr (i spółka) dzięki za to, że chciało Ci się, i że nadal Ci się chce... nawet po tylu złych słowach, które musiałeś przeczytać, usłyszeć.

Co do odbicia flag, zabieraliśmy kolejno flagi po tym jak każda poprzednio zabrana była już w naszej bazie... mam nadzieje, że nie było to wbrew zasadą gry.

Jeszcze raz dziękuję.
PinkWater
Awatar użytkownika
mike21

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko / Stare Bielsko

Postprzez LogaN » Pon Lut 18, 2013 12:01 pm

co prawda była strasznie oburzona o oskarżenia jakie płynęły w jej kierunku, kiedy to grupka trupów rzekomo twierdziła, iż nasza Pani dostała kulkę, co według niej było nie prawdą.

Ta grupka trupów, to byłem głównie ja - chwilkę wcześniej podczas wymiany ognia (co najciekawsze - ze swoimi ! :)), podczas wychylania się zza drzewa, było widać jak kawałek wystającego poncha gwałtownie odgina się to tyłu, czemu towarzyszył bardzo wyraźny i charakterystyczny dźwięk trafienia w materiał. Wydarłem ryja, ponieważ w przypływie adrenaliny nietrudno jest nie odnotować takiego trafienia, zwłaszcza, że nie mogło być odczute przez strzelającego, a jedynie usłyszane. Ponieważ nie zobaczyłem reakcji, zacząłem drzeć ryja drugi i trzeci raz, a potem jeszcze czwarty, kiedy osoba podbiegła pod drzewo z flagami. Chciałbym koleżankę przeprosić za język, którego używałem, gdybym wiedział, że to dziewczyna (była całkowicie zamaskowana, wliczając w to kominiarkę na twarzy), to na pewno dobrałbym inne słowa :yes: .

Jeśli chodzi o rozgrywkę - bardzo mi się podobała. Lubię zadania typu "znajdź i zabierz" ;). Doskonale współpracowało mi się z resztą rQsu, a także z BOSem, "Niemcami" oraz pozostałymi, Niezrzeszonymi osobami po naszej stronie :).

Najbardziej cieszy nas fakt, że praktycznie przez całą rozgrywkę "żyliśmy", choć bez ran się nie obyło. Skrót z tego, co przeżyliśmy naszym fireteamem (ja, Baatt, Tomas (medyk), Filip, Zbytek):
- zejście do budynków kotłowni, stosunkowo zgrane zabezpieczenie terenu i przeszukanie budynków począwszy od najbardziej wysuniętego w kierunku przeciwników. Znalezione 3 z 4 znajdujących się tam flag. Brak kontaktu z przeciwnikiem, wycofanie się do własnej bazy.
- dostarczenie flag do bazy, kontakt z kilkoma przeciwnikami, odpieranie ataku aż do czasu, kiedy pozostałe fireteamy mogły opuścić respawn. Dwukrotnie zostałem ranny, na szczęście Tomas był zawsze w pobliżu. Brak strat po naszej stronie.
- próba nawiązania kontaktu z Abdulem, który miał do nas dołączyć, niestety nieudana. Wyruszenie do piwnic głównego kompleksu budynków na Stalowniku. Odparcie ataku Najemników. Brak rannych i strat po naszej stronie.
- przeczesanie podziemi Stalownika, a ze względu na momentami naciskające siły przeciwnika - podjęcie decyzji o przejściu piwnicami w inny rejon kompleksu. Brak rannych i strat po naszej stronie.
- wyjście z kompleksu od strony klatek schodowych, przez "prawie" zamurowaną ścianę. Wyeliminowanie jednostek przeciwnika znajdujących się w okolicy. Brak rannych i strat po naszej stronie.
- podjęcie decyzji o podejściu pod bazę przeciwnika, wyeliminowanie osoby planującej na nas zasadzkę, podejście od strony parkingu pod bazę przeciwnika. Brak rannych i strat po naszej stronie.
- Wyeliminowanie kilku pozostałych obrońców flag, przejęcie głównej flagi naszej strony i powrót okrężną drogą do naszej bazy. Tomas zostaje ranny, tracimy też jedną osobę - Baatta.
- Dołączenie do pozostałych jednostek w naszej bazie i obrona flag. Od tej pory miały miejsce dwa potężne ataki najemników i przeciwników na naszą pozycję. Pierwszy skutecznie odparty, drugi niestety już nie.

Co bym zmienił:
- ustalenie, czy flagi od momentu ich wzięcia do momentu doniesienia do bazy mogą być porzucone.

Co mi się nie podobało:
- przeciwnicy, którzy po uleczeniu odbiegali, żeby się schować, nie zdążywszy nawet uprzednio schować czerwonej szmaty.

Rozgrywka jak najbardziej na plus i piszę się na kolejne edycje!
Brawo Piotrze za organizację, również Przemowi za pomoc! :)

Pozdrawiam!

EDIT:
Literówka :P.
RQS Airsoft:

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości