UWAGA! Forum zostanie zarchiwizowane 31 lipca 2018r. Zapraszamy do grupy na Facebooku.

Tenis Corner

Szukasz składu na mecz piłki nożnej czy ekipy na wypad na narty w zimie? Dobrze trafiłeś.

Re: Tenis Corner

Postprzez Danutka » Wto Lip 21, 2009 10:59 am

To co piątek 24.07 odpowiada? Godz. 10?
Ktoś jeszcze się piszę :)
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko- Biała
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 7209766

Postprzez Boro » Śro Lip 22, 2009 5:54 am

możesz rezerwować ;)
Dowódcy dzielą się na tych co mówią "NA PRZÓD", i tych co mówią "ZA MNĄ"
http://www.asgbielsko.pl >>> http://tomaszborowski.com
Awatar użytkownika
Boro

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: BOS

Postprzez LogaN » Czw Lip 23, 2009 11:48 am

Łeee, gdyby to była sobota, to bym się przeszedł :P.

Jeśli termin kolejnych waszych spotkań będzie mi odpowiadał, to ma ktoś coś przeciwko, żebym przyszedł? :P
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez Danutka » Czw Lip 23, 2009 8:59 pm

Nie Logan nie pozwalam Ci :lol:
Hehe im więcej tym lepiej :)

Boro kort zarezerwowany na 10.00 na 2 h :) , więc widzimy się tak jak ostatnio :)
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Postprzez frodo_27 » Pon Lis 23, 2009 7:08 pm

Odnośnie kortów to w Cz-Dz w SP2 jest darmowy ogrodzony kort wystarczy umówić się na termin i w Goczałkowicach koło boiska do piłki nożnej są 2 asfaltowe korty (nawierzchnia bdb) są linie tylko brakuje siatki, ale 90% używających tego kortu po prostu obwija słupki folią lub zawiesza sznurek.
frodo_27

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Gadu-Gadu: 8479630

Postprzez Danutka » Czw Paź 07, 2010 7:54 am

Czy ma ktoś ochotę dzisiaj n partyjkę w tenisa :?:
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Postprzez A.Jones » Czw Paź 07, 2010 7:34 pm

Hej,

Ja gram w ziemnego (aczkolwiek z pół roku nie byłam na korcie więc trzeba by się rozgrzać:)) i jakbym wcześniej odczytała Twojego posta to bym chętnie poszła :) na Solar mam blisko :)
Może następnym razem :P

Pozdrawiam
A.Jones
>>Wlej do dzbanka krwi, może nie wypiję Cię na deser<<
Awatar użytkownika
A.Jones
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 1339690

Postprzez Waras » Sob Lut 06, 2016 9:17 am

Cześć.
Wiem. Złota łopata itd. ale po co mam zakładać nowy temat i syfić skoro juz było to poruszane. Jest na forum aktywny jakiś tenisista na poziomie początkujący/średni? Mój partner odpadł z powodu kontuzji a w sumie pogałbym co, bo mi rakieta kurzem obrasta ;).
Waras

Lata członkostwaLata członkostwa

Gadu-Gadu: 56777376

Poprzednia

Wróć do Na sportowo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość