Portal ASG Bielsko!

[S] Akcesoria, ekwipunek, umundurowanie, itp.

Oferty sprzedaży.

Moderator: Przemo

[S] Akcesoria, ekwipunek, umundurowanie, itp.

Postprzez LogaN » Nie Lip 23, 2017 12:06 pm

Na sprzedaż kolejne rzeczy - akcesoria, ekwipunek, umundurowanie, itp. Ceny nie podlegają negocjacji (chyba że ktoś ma ku temu dobry powód). Nie wysyłam rzeczy, zależy mi na odbiorze osobistym. Nie rezerwuję na długi okres czasu - najlepiej by od razu podać swoje możliwości w sprawie oglądnięcia i odbioru. Jestem dostępny w Bielsku praktycznie codziennie (choć w różnych miejscach).

WSZYSTKIE zdjęcia (tam gdzie trzeba, to także szczegółowe) znajdują się pod tym linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

1. Replika klona PSO-1, czyli Type JJJ, ACM. Używana, stan jak na zdjęciach. Montaż oczywiście sprawny. Niedawno naprawiana pod kątem regulacji siatki celowniczej (i faktycznie regulacja w pionie i poziomie zaczęła działać, choć nie daję gwarancji czy w pełnym zakresie). Naprawiane było też podobno podświetlenie siatki celowniczej, choć nie mam jak tego sprawdzić (brak baterii), więc dla pewności należy przyjąć, że może nie działać. Nakrętka z diodą jest wymontowana z tubusu, trzeba ją tam ponownie zamontować.

Sama luneta sprawdzała się bez zarzutu i przez kilka lat była używana na moim SWD od A&K (więc pewnie wielu z Was widziało ją w akcji).

Cena: 250 PLN. REZERWACJA

2. Mały komplet rzeczy, który zawiera:

- używane farby maskujące z lusterkiem
- czerwona szmata od Gunfire
- dwie okładziny szyn RIS, czarne
- smycze pamiątkowe: 2x Gunfire, KRISS, Blackfield

Cena: 10 PLN. SPRZEDANE

3. Kulki Rockets Platinum Series 0,28g 3000 szt. - otwarte, w butelce, brakuje jakoś 200-300 kulek. Kulki pochodzą z pierwszej, najlepszej serii (dokładnie tej, która była wysyłana portalom na testy ;) ).

Cena: 20 PLN.

6. Magazynek (chyba) low-cap (chyba) na około 50 kulek do AK/AKM. Plastikowy, czarny, używany (normalne ślady użytkowania). Oczywiście pasuje do wielu różnych replik z rodziny AK.

Cena: 10 PLN.

7. Wielofunkcyjna szalokominiarka Specshop (w kolorystyce Urban Metro). Nowa, zapakowana.

Cena: 15 PLN.

8. Gumowy nóż treningowy od ESP. Normalne ślady użytkowania.

9. Ehhh, wciąż mam trzy nowe, zapakowane magazynki do Skorpiona od JG. Naprawdę, nikt nie ma już tej repliki i nikomu nie są potrzebne?

Cena: 30 PLN za komplet trzech sztuk.

11. Nóż taktyczny ze stałą głownią. Sprzęt używany, w dobrym stanie. Chińska produkcja, ale o dwie klasy wyższa od wszelkich noży rambo, itp. Nóż z jednego kawałka stali, do którego zostały dokręcone gumowe, dobrze wyprofilowane okładziny. Świetnie leży w ręce. W komplecie prosty, parciany futerał.

Cena: 25 PLN.

13. Plastikowy magazynek hi-cap do SWD od A&K (z wersji sprężynowej). W pełni sprawny.

Cena: 15 PLN.

15. Zawieszenie taktyczne jednopunktowe, oliwkowe, ACM. Używane, w pełni sprawne.

Cena: 10 PLN. SPRZEDANE

17. Oryginalne polskie zawieszenie do AK (pasuje też do SWD). Stan: demobil.

18. Manta Strobe od Elementa w TANie (światło niebieskie oraz IR 850nm) - używane, sprawne. Jedyny mankament, to padły wibracje sygnalizujące zmianę trybu świecenia. Reszta w pełni sprawna. Bardzo mocne, fajne światło.

Cena: 30 PLN.

23. Niekoniecznie airsoftowo... buty piłkarskie Nike Tiempo, rozmiar 47 (bieżnik na twardą nawierzchnię, orliki). Praktycznie nowe - spędziłem w nich pół godziny, bo nie trafiłem z rozmiarem, a nie miałem jak oddać. Stan - praktycznie idealny.

Cena: 40 PLN.

Przypominam, zdjęcia pod tym adresem:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Re: [S] Akcesoria, ekwipunek, umundurowanie, itp.

Postprzez LogaN » Sob Sie 05, 2017 8:08 pm

Aktualizacja - większość cen idzie nieco w dół, rzeczy sprzedane usunięte z listy :).
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Wróć do Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość