Portal ASG Bielsko!

Topic archiwalny,czyli nasze wejscie :D

Forum publiczne grupy 1st Recon/Spec Ops "Skull Hunters" Fire Team zrzeszającej graczy z okolic Andrychowa.

Moderator: Ketsok

Re: "Skull Hunters"

Postprzez Rilsir » Czw Wrz 11, 2008 12:04 pm

JUGERRNAUT GRISHNAG napisał(a):a po co? to jest kazdego teamu indywidualna sprawa jak i co chce robic.. nie wiem po co robisz z igły widły Kuba

Przyznaj się, że chcesz do nich/niego wstąpić bo jedynie ty spełniasz ich wygórowane wymagania xP

Proponuję zamiast gadać, która z ekip jest najlepsza pokazać się z dobrej strony w polu. Ale już widzę to wywyższanie się poszczególnych przyszłych członków waszej ekipy w stylu: wy nas osłaniajcie bo jesteśmy lepsi od was, albo wy siedźcie na obronie, a my idziemy do ataku bo jesteśmy bardziej zgrani, albo słynny tekst "ma ktoś zapałkę...?"

Po cholerę pisać coś takiego skoro chyba jasne jest, że każda ekipa dąży do doskonalenia się. Tak więc (powtórzę się) po cholerę dawać wszystkim (niesłusznie) do zrozumienia, że się do niczego nie nadają?

Najpierw udowodnijcie/udowodnij, że jesteście/jesteś tacy/taki zajebiści/zajebisty a potem odnoście/odnoś się z tym na forum.
Staff Sergeant Rilsir - C/2/75th Rangers, Rifle Squad Alpha "Ikette" Leader
Image

8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Awatar użytkownika
Rilsir
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Kęty
Ekipa: 8KPG // C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 773172

Postprzez GRISHNAG » Czw Wrz 11, 2008 7:16 pm

I znowu sie mylisz.. a niech piszą co chcą jak sie za takich uwazaja to nie mozna im tego zabronic. Myslą, że są zajebiscie to niech bedąąąąą....o mnie za mnie ja jestem po ich strone i Ty sie mylisz.
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GRISHNAG
Private First Class
Private First Class

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: wózcokS

Postprzez Buli » Czw Wrz 11, 2008 7:16 pm

Polejcie Rilsirowi, słusznie prawi, popieram!
Image
Image

Image
Everyone covers Your back, camouflage covers your body and kevlar covers your head
Awatar użytkownika
Buli

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Czaniec
Ekipa: Trend Kill
Gadu-Gadu: 2067036

Postprzez Rilsir » Czw Wrz 11, 2008 9:31 pm

JUGERRNAUT GRISHNAG napisał(a):I znowu sie mylisz.. a niech piszą co chcą jak sie za takich uwazaja to nie mozna im tego zabronic. Myslą, że są zajebiscie to niech bedąąąąą....o mnie za mnie ja jestem po ich strone i Ty sie mylisz.

Krzysio... ty się lepiej czytać naucz. W którym miejscu twoim zdaniem napisałem, że komukolwiek zabraniam czegokolwiek? Ja tylko wyrażam swoją opinię na temat takiego podejścia do Airsoftu. Tak samo jak wywyższania się, nie lubię gdy Airsoft nazywa się grą. Pewnie dlatego, że do każdego scenariusza, czy choćby strzelanki-jebanki nie podchodzę jako do rozgrywki i nie staram się utłuc jak największej ilości przeciwników, zdobyć miliona fragów i pokazać innym gdzie raki zimują, a juz na pewno nie próbuję nikomu udowadniać kto rządzi w bielskiej społeczności airsoftowej. Dla mnie liczy się klimat i wczucie w rolę żołnierza. Strzelanie służy jako półśrodek w osiągnięciu celu. Dlatego właśnie jestem tak krytycznie nastawiony do tego opisu.

P.S. I nie mów mi k***a, że się mylę bo normalnie zatłukę xD
Image

Awatar użytkownika
Rilsir
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Postprzez Ketsok » Czw Wrz 11, 2008 10:36 pm

kontrowersje :D to jest to co tygryski lubią najbardziej :]
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Postprzez GRISHNAG » Czw Wrz 11, 2008 11:01 pm

Kuba.. ogolnie Twoj cały post jest jakby " CZEMU NIE JESTESCIE JAK WSZYSCY, A UZNAJECIE GRACZY ZA DEBILI " (sorry za składnie) poprostu Kuba zrozum.. druzyna druzynie nie rowna. My may inną rekrutacje, oni mają inną, B.O.S(niacy) mają inną.
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GRISHNAG
Private First Class
Private First Class

Miejscowość: wózcokS

Postprzez Rilsir » Pią Wrz 12, 2008 1:29 pm

JUGERRNAUT GRISHNAG napisał(a):Kuba.. ogolnie Twoj cały post jest jakby " CZEMU NIE JESTESCIE JAK WSZYSCY, A UZNAJECIE GRACZY ZA DEBILI " (sorry za składnie) poprostu Kuba zrozum.. druzyna druzynie nie rowna. My may inną rekrutacje, oni mają inną, B.O.S(niacy) mają inną.

Nie krytykuję ich za to, że nie są tacy jak wszyscy. Zresztą nie ma dwóch ekip (jak sam zauważyłeś), które byłyby identyczne. Każda drużyna ma swoje zasady ale w tej konkretnej grupie wybitnie nie podoba mi się podejście do Airsoftu jako rywalizacji. To nie jest olimpiada, żeby otwarcie mówić innym "skopiemy wam tyłki bo my werbujemy tylko najlepszych ludzi". I to ty zrozum... nie zabraniam nikomu czegokolwiek (bo nikt mi takiego prawa nie nadał i mam nadzieję nie nada). Mam natomiast prawo wyrazić swoją opinię na temat opisu jaki wrzucili na publiczne forum. Planują stworzyć grupę z osób dobrze im znanych. Czyli rozumiem, że będą podbierać ludzi z innych ekip, żeby pokazać że tamte ekipy bez swoich "najlepszych graczy" są beznadziejne. No gratuluję podejścia.
Image

Awatar użytkownika
Rilsir
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Postprzez Chandler » Pią Wrz 12, 2008 3:21 pm

W takim razie z niecierpliwością czekam na propozycję od Skull Hunters xd
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Bartosz » Pią Wrz 12, 2008 4:24 pm

Rilsir, są dobre strony. Przynajmniej wszyscy, którym zależy tylko na zaliczeniu jak największej liczby fragów, będą siedzieli w jednej ekipie - dzięki temu będzie ich można łatwiej omijać >;-]
Image
Engineers, eyes and ears!
I love the fucking Army. And the Army loves fucking me.
Awatar użytkownika
Bartosz
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Brzeg
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 4623396

Postprzez Rilsir » Pią Wrz 12, 2008 4:54 pm

Bartosz napisał(a):Rilsir, są dobre strony. Przynajmniej wszyscy, którym zależy tylko na zaliczeniu jak największej liczby fragów, będą siedzieli w jednej ekipie - dzięki temu będzie ich można łatwiej omijać >;-]

Niewątpliwie jest to jedyna zaleta powstania takiej ekipy (;

Ciekawe co z tego wyjdzie (:
Image

Awatar użytkownika
Rilsir
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Postprzez Ketsok » Nie Wrz 14, 2008 2:54 pm

Niespodzianka ;) wieczorem info :)
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Postprzez WjesieK » Nie Wrz 14, 2008 3:16 pm

Ketsok pomyliłeś konta? xD
Image
Awatar użytkownika
WjesieK

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: Rags' Quaint Style
Gadu-Gadu: 7781669

Postprzez Ketsok » Nie Wrz 14, 2008 3:27 pm

a popatrz sie na moderatora działu ;)
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Postprzez Bartollo » Nie Wrz 14, 2008 4:48 pm

trudno było wymyśleć, że to wejście naszego mapetta ... :D :D
Image
Image
Image
Ezekiel 25:17. "... And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee." - "Pulp fiction"

Imprezy: Borneo 2008 ;)
Awatar użytkownika
Bartollo

Miejscowość: 37°14'36.66"N, 115°48'52.28"W
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 12133719

Postprzez cast » Nie Wrz 14, 2008 5:43 pm

A jednak!! :)
One shot,one kill? no, FULL AUTO:)
Awatar użytkownika
cast

Miejscowość: 10th Special Forces Group (Airborne) Fort Carson, Colorado
Ekipa: ---------B.O.S------------
Gadu-Gadu: 6458432

PoprzedniaNastępna

Wróć do 1st R/SO SH FT

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość