Portal ASG Bielsko!

19.06 NOWY teren - Kozy

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

19.06 NOWY teren - Kozy

Postprzez SzarY » Nie Cze 19, 2016 1:02 pm

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za przyjście.
Jak wrażenia po dzisiejszej strzelance? Ja doszedłem do wniosku, że Kamieniołom to bardzo fajny teren, z dużym potencjałem, ale zdecydowanie nie do strzelania w lecie, z powodu spacerowiczów. Prawdopodobnie kiedyś coś się tam jeszcze zorganizuje na jesień.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim obecnym zarówno tym którzy poszli bo im się tryb gry nie spodobał, mimo że nie mieli nic przeciwko jak tłumaczyłem osobiście na czym dana rozgrywka miała polegać, jak i tym, którzy zostali do końca :)
SzarY

Lata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Kozy
Ekipa: RQS Airsoft

Re: 19.06 NOWY teren - Kozy

Postprzez FlynN » Nie Cze 19, 2016 3:37 pm

Teren bardzo fajny, ma potencjał. Który dziś nie został wykorzystany. :[ Sporo cywili ale to było do przewidzenia w taką pogodę. :/
Co do rozgrywek. Jeden wielki SpeedBall, w te 20 min żeby zdobyć walizkę trzeba było biegać i najlepiej nie puszczać palca ze spustu. :no:
Do tego te dziwne zmiany bo ludziom nie pasowało np: Bo jest za gęsto a my mamy mocne repliki i duży rof. :shock: Krew mnie zalewa jak słyszę takie teksty. Każda replika ma tryb "ognia pojedynczego", masz mocną replikę to masz mieć boczniaka albo znaleźć sobie miejsce z którego możesz strzelać z bezpiecznej odległości.
Gdy w końcu organizator postanowił zmienić tryb rozgrywki zaczęło się marudzenie, że za długo itp. Przecież jak to będziemy się szukać? Nie wystrzelam 1000 kulek na full auto w 10 min? To co to będzie za rozgrywka? :shock: Ale nikt nie powiedział podczas ustalania zasad, może zróbmy inaczej lub zaproponował coś swojego. Tylko po starcie rozgrywki "strona szukająca" uznała, my się tak nie bawimy albo zmieniamy zasady albo jedziemy do domu... i pojechali. Skandaliczne zachowanie, nadające się chyba do jakiejś księgi darwinizmu. :evil:
Mam nadzieję, że coś takiego już się nie powtórzy na żadnej strzelance. :roll:
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 4623260

Re: 19.06 NOWY teren - Kozy

Postprzez Granit » Nie Cze 19, 2016 9:09 pm

Dzięki wszystkim za strzelanie. Teren bardzo ciekawy, ale moim zdaniem ze spacerowiczami to tam zawsze będzie problem - niezależnie od pory roku. Było trochę nieporozumień jeśli chodzi o scenariusz i zasady rozgrywki, ale w moim odczuciu nie zepsuły one całkowicie spotkania. Ja tam się nieźle wystrzelałem :)
Do zobaczenia znowu.
Image
Awatar użytkownika
Granit
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Jaworze/Bielsko

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości