Portal ASG Bielsko!

Balloon Party 29.05.2016 - Bystra

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Balloon Party 29.05.2016 - Bystra

Postprzez Ketsok » Nie Maj 29, 2016 4:17 pm

Zakładam, a co :P

Dzięki Marku.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym po tak sromotnie przegranej imprezie był tak zadowolony ze swojej gry i z jakości samego scenariusza. Było naprawdę świetnie mimo źle zbalansowanych pkt z balonami (co już na żywo Ci mówiliśmy). Dużo wspinania się na górki, dużo potu, dużo flankowania - lubię to. Myślę, że spokojnie możesz robić powtórkę z rozrywki po wprowadzeniu drobnych zmian i nie będziesz miał problemu z frekwencją - sam chętnie się wybiorę.

Wielkie dzięki dla sojuszników. To była naprawdę dobra współpraca, tylko efekty takie sobie.

Podziękowania również dla przeciwników. Dzisiaj miałem zdecydowanie dzień na CORPSów - bodaj każdy mój frag był nabity na Was.

Co do filmu GoPro... ostatnio bohatersko nagrałem korony drzew i niebo, tym razem skupiłem się bardziej na runie leśnym. Na następną strzelankę pozostaje mi wyśrodkować kadrowanie i będzie super hehe.
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Re: Balloon Party 29.05.2016 - Bystra

Postprzez Fazol » Nie Maj 29, 2016 8:16 pm

Corpsy bawiły się super. Co prawda jeden chłop nam odpadł w trakcie (biedaczyna nie spał w nocy, ale i tak się wybrał xP), ale ogólnie wszyscy wracali z uśmiechem na twarzy.
Nieźle nadzialiśmy się na koniec imprezy. Trzech naszych chłopa versus Skullsi i RQS. Całkiem szybko Wam poszło. :yes: Na koniec mały apel do Ketsoków. Następnym razem czujność od samego początku rozgrywki, inaczej sieczka całego oddziału będzie się zdarzać częściej. Czy to znowu z naszej ręki, czy może kogoś innego. :D Wszystkim dzięki za grę i do zaś.
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Lata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: CORPS

Postprzez Ketsok » Nie Maj 29, 2016 8:51 pm

No tak. Gdybyśmy wiedzieli, że Wy respa macie przy skrzyżowaniu :o A tak to wyszło "Pójdziemy szybko i będziemy szybciej" :D Nie, nie byliśmy.
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Postprzez Fazol » Nie Maj 29, 2016 9:01 pm

Tak nam się też wydawało. Hah, no nic. Zdarzy się.
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Postprzez Mark » Nie Maj 29, 2016 9:19 pm

Awatar użytkownika
Mark

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: brak
Gadu-Gadu: 7659983

Postprzez Fazol » Pon Maj 30, 2016 7:49 am

PYTANIE.
Nie natknął się ktoś przypadkiem na ctoms'y w coyote? Zgubiły nam się w ilości sztuk - jeden.
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Postprzez cholew » Pon Maj 30, 2016 9:16 am

Dzięki wielkie za spotkanie, w końcu coś się ruszyło na forum.
Błędy do wyłapania, ale powtórka będzie lepsza. ;) :bravo:
"Mimo tak wielkiej płci naszej zalety
My rządzimy światem, a nami kobiety."
Awatar użytkownika
cholew

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez Jaguar » Wto Maj 31, 2016 12:37 pm

Również dziękuje za spotkanie, dawno tak sie nie wypociłem jak po wybiegach na te skarpy
Image
Gdzieś w pyle wojny........
Awatar użytkownika
Jaguar

Miejscowość: Gilowice
Ekipa: BROS
Gadu-Gadu: 2735404

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości