Portal ASG Bielsko!

08.11.2015 PROJEKT DIAMENTY SARNIEGO STOKU

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

08.11.2015 PROJEKT DIAMENTY SARNIEGO STOKU

Postprzez Fafruch » Nie Lis 08, 2015 3:58 pm

Dzięki za organizację Dziadu. Pogoda dopisała, towarzystwo też. Mile spędzona niedzielna strzelanka. :yes:

Pozdrawiam
Misie pysie:
Image
Awatar użytkownika
Fafruch

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: brak

Re: 08.11.2015 PROJEKT DIAMENTY SARNIEGO STOKU

Postprzez LogaN » Nie Lis 08, 2015 6:12 pm

Dziękuję Dziadowi i pozostałym organizatorom za zapewnienie bardzo fajnej, niedzielnej zabawy. Miło było wziąć udział w czymś o większym rozmachu niż to, co od roku-dwóch można spotkać na ASGBielsko :).

Rozgrywka z pomysłem, kilka rozwiązań innowacyjnych i całkiem ciekawych, mówiąc krótko - wszystko zagrało.

Dziękuję całej ekipie RQS oraz wszystkim pozostałym pomarańczowym za wspólne działania, które ostatecznie zaprocentowały :).

Pozrawiam!
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez K.R.I.S » Nie Lis 08, 2015 6:31 pm

Dzieki za organizacje dla Pinkow.
Spotkanie jak najbardziej udane. Mam nadzieje ze bedzie kolejna odsłona :yes:
Awatar użytkownika
K.R.I.S

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: BLACK SHEEP

Postprzez dziadu » Nie Lis 08, 2015 8:05 pm

Dzięki wszystkim za przybycie z naszej perspektywy nie wiemy jak wyszło bo bylismy troche na uboczu, Druga edycja zobaczymy na razie zrobimy coś innego może ożywi się trochę asg bielsko.
PINKWATER
dziadu

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Międzyrzecze
Ekipa: pinkwater

Postprzez Fafruch » Nie Lis 08, 2015 8:25 pm

Balans według mnie był bardzo fajny. Były momenty, że nasz team dostawał mocno po dupie i morale spadały nisko, żeby później wziąć się w garść, zdominować obszar i pod koniec znów nieco odpuścić (przeciwnik doniósł w tym czasie 12 diamentów, jeśli się nie mylę). Myślę, że oba teamy miały tyle samo do powiedzenia, a powodzenie na polu bitwy zależało głównie od morali i taktyki. Podziwiam też skuteczność działania teamu ochrony, jak na 3 osoby to świetna robota. Według mnie całość zgrała się idealnie.
Misie pysie:
Image
Awatar użytkownika
Fafruch

Postprzez Kothaar » Nie Lis 08, 2015 10:37 pm

Dzięki organizatorom i uczestnikom za fajną zabawę. Szczególnie spodobał mi się pomysł ze wspólnym respem, jak i jego położenie.
Awatar użytkownika
Kothaar

Postprzez shooterek » Pon Lis 09, 2015 9:28 am

Dzięki za zabawę, naprawdę Organizatorom należy się czteropak dobrego browaru za zorganizowanie imprezy. Rozsądne odległości, dynamiczna rozgrywka, fajny pomysł na resp i jeszcze dobry scenariusz = jedna z lepszych imprez na Sarnim w tym roku :).
Wiadomo, jest jeszcze miejsce na poprawki ale chętnie zagrałbym w kolejnej edycji tego scenariusza - no i mam nadzieje że za długo nie będzie trzeba czekać ;)
Image
AR-15 G&P | SPR mk13 Custom | SWD Dragunov Custom | MP5K Galaxy
Awatar użytkownika
shooterek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Mnich/Chybie

Postprzez dominax1 » Pon Lis 09, 2015 10:39 am

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Było naprawdę wybornie i cała strzelanka dała mi w kość :yes: , a to dobrze świadczy, bo nie było bezczynnego siedzenia na tyłku. Mam nadzieję że ukaże się kiedyś kolejna edycja tej misji. Chcę szczególnie podziękować drużynie żółtej za świetnego ducha współpracy. Do zobaczenia wkrótce ;))
Wystrzał jest tylko wersem w księdze życia, który zamyka całe rozdziały.
Awatar użytkownika
dominax1

Postprzez sucre » Pon Lis 09, 2015 3:16 pm

Chciałem podziekować Dziadowi i Gwoździowi za możliwosć działania w grupie ochrony robiliśmy co sie dało by nie zabrano nam za wiele diamentów:) obydwie drużyny dały nam popalić:) osobiście podobały mi sie akcje drużyny żółtych którzy za jednym podejściem zdobyli koło 10 diamentów:) mam nadzieje ze bede miał możliwosc strzelania w bielsku:) warto bylo przyjechać z zakopanego:) pozdrawiam:)
sucre

Miejscowość: Bańska Niżna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość