Portal ASG Bielsko!

Konflikt Wschodni - Strzelanka otwarta

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Konflikt Wschodni - Strzelanka otwarta

Postprzez Fazol » Nie Lip 12, 2015 3:02 pm

Dziękuję wszystkim za przybycie. Szczególne ukłony w Waszą stronę (ekipy z BB) za zachowanie zimnej krwi. Niestety czasem trafiają się takie persony, które potrafią popsuć zabawę.
Mamy nadzieję, że znowu wpadniecie do nas. ;)

Zwycięzcy:
Drużyna żółtych (separatyści)

Tylko jeden cel został stracony. :bravo:
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Lata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: CORPS

Re: Konflikt Wschodni - Strzelanka otwarta

Postprzez Fafruch » Nie Lip 12, 2015 4:31 pm

Ja też dziękuję za rozgrywkę. Świetnie się bawiłem. Organizacja, nie mnie jednego pewnie, bardzo pozytywnie zaskoczyła. Miejsce do rozgrywek super, podziw i zazdrość budził sztab z celami do przestrzelania repliki, budkami i innymi pierdołami. ;)
Podziw dla organizatorów, że chciało się im stać w tym skwarze i sędziować. Na minus na pewno muszę wymienić kwestię zmiany zasady respów - na początku było powiedziane, że respy się nie przenoszą, a później doszły mnie słuchy, że respy drużyny atakujących znajdują się 40 m za przejętym punktem/miejscem akcji (?), co wprowadziło pewne zamieszanie i pomniejsze konflikty pomiędzy zawodnikami przeciwnych drużyn. Warto też następnym razem podkreślić obowiązek wyciągania czerwonych szmat - każdy wie, jak wiele osób dzisiaj ją pomijało i do czego pod koniec doprowadziło. Na plus to chyba cała reszta. :) Tak trzymać.

Dzięki i do zaś!
Misie pysie:
Image
Awatar użytkownika
Fafruch

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: brak

Postprzez Fazol » Nie Lip 12, 2015 7:58 pm

Nie sprawdzenia czy każdy ma czerwone szmatki, nie możemy sobie wybaczyć. :oops:
Z respami sytuacja wyglądała następująco. Ja jako organizator nie zaplanowałem tego. Wyszło to z inicjatywy sędziów, którzy oczywiście z dobrymi intencjami chcieli nieco pomóc drużynie dostającej w kość.
Na przyszłość postaramy się unikać takich sytuacji. Jak wspominałem na początku, nie spodziewaliśmy się takiej ilości graczy. :)
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Postprzez LogaN » Pon Lip 13, 2015 1:42 pm

Dziękuję organizatorom za możliwość udziału w spotkaniu. Jestem pod wrażeniem przygotowania terenu, organizacji i sędziowania. Cała rozgrywka bardzo przyjemna, drobne ekscesy się zdarzały (choć nie byłem bezpośrednim uczestnikiem żadnego z nich), pogoda dopisała, frekwencja także - czego chcieć więcej? :)

PS: Osobiście dopiero teraz dowiaduję się o zmianie zasad dotyczących respawnu strony atakującej. Moim zdaniem nie jest to nic złego, a wręcz przeciwnie - po to są właśnie organizatorzy, aby mogli na bieżąco moderować i balansować rozgrywkę w zależności przebiegu zdarzeń - jak dla mnie kolejna sprawa in plus.

Dziękuję organizatorom (w tym sędziom oraz pani fotograf) i uczestnikom za fajną zabawę. Czekamy jeszcze z niecierpliwością na fotki ;).

Pozdrawiam!
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez Fafruch » Pon Lip 13, 2015 3:39 pm

Co do balansu rozgrywki to chciałem uściślić, że nie mam nic przeciwko, ale wtedy nie do każdego ta informacja dotarła, co spowodowało małe zamieszanie przy nowym respie drużyny atakujących.

PS. Też czekam na zdjęcia. Zwłaszcza z ostatnich minut. ; )
Misie pysie:
Image
Awatar użytkownika
Fafruch

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: brak

Postprzez Fazol » Czw Lip 16, 2015 2:16 pm

Tym razem profesjonalnego fotografa nie mieliśmy ale zawsze coś. ;)

Zdjęcia: https://goo.gl/photos/xHevwJ2sbc35oVUC8
Image
Awatar użytkownika
Fazol

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości