Portal ASG Bielsko!

3-5.07.2015 Misja Afganistan

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

3-5.07.2015 Misja Afganistan

Postprzez Stevo » Nie Lip 05, 2015 5:24 pm

Na początek krótko - biorąc pod uwagę ile radości przyniosła cała rozgrywka pomimo zabójczego upału i tylko około 30 minut strzelania, to była to jedna z, o ile nie najlepsza impreza na jakiej dotychczas byłem :)

I żeby nie było wątpliwości: https://www.youtube.com/watch?v=CSGtGpkSi1o :soldier:

Nie potrafię podać przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na osiągnięcie porażki. Spróbuj zadowolić wszystkich.
Org: Golan Heights 1/2, Xin Quo Quan, FDTD, Silent Hill 1/2, Sparrow, WTF, Heat Wave, Insertion Point 1/2/3/4/5, NightOps, Cartel Wars, Trash Wars, IngressOps, Comm Interrupt
Awatar użytkownika
Stevo
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Wapienica City
Ekipa: SGO

Re: 3-5.07.2015 Misja Afganistan

Postprzez Szelest » Nie Lip 05, 2015 7:04 pm

Po prostu miazga, napiszę coś później, jak mnie najdzie wena :)
Największa ilość popapranych akcji w historii moich spotkań ASG.
Image Szukasz elektryka -> http://www.zwarcie.info
Awatar użytkownika
Szelest

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez korczyna » Nie Lip 05, 2015 8:17 pm

Zlot epicki :D Naprawdę świetnie się larpowało. Nie sądziłam że tak dużo radości może sprawiać wkurzanie wojsk :D
There is only one God, and his name is Death
And there is only one thing we say to Death:
- Not today.
Awatar użytkownika
korczyna

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko Biała
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 6462002

Postprzez Summon » Nie Lip 05, 2015 8:32 pm

Zlot na który na pewno wróce. Od strony larpowej było wyśmienicie, jak już wcześniej napisano, tylu epickich akcji nie miałem jeszcze nigdy. Klimat w busie, który udzielił się nawet ISAF. Tylu popieprzonych kozisynów nie znajdziecie chyba nigdzie :army: , Martinez dawaj filmiki :soldier: .
Awatar użytkownika
Summon

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko Biała
Ekipa: B.O.S

Postprzez Szelest » Wto Lip 07, 2015 6:46 am

Kurde, ale się człowiek ciekawych rzeczy dowiaduje.
Jadąc busem, na awaryjnych, strzelałem do żołnierzy ISAF! Przez zamkniętą szybę i bez repliki :transporter: :leon:
Na tym tekście trzeba zakończyć wszelkie dyskusje.
Image Szukasz elektryka -> http://www.zwarcie.info
Awatar użytkownika
Szelest

Miejscowość: Bielsko-Biała

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości