Portal ASG Bielsko!

SNAJPER IV -28.06.2015r

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

SNAJPER IV -28.06.2015r

Postprzez piotr » Nie Cze 28, 2015 5:00 pm

Dziękuje wszystkim za tak liczne przybycie,chociaż pogoda była nie ciekawa :D .
Podziękowania dla snajperów z którymi tak ciężko broniłem punktów :bravo: .
Punktacja drużyn (była zmieniona numeracja drużyn );
1 drużyna; 3 punkty :bravo:
2 drużyna ; 15 punkty- I miejsce :bravo:
3 drużyna 3 punkty :bravo:
4 drużyna 5 punkty :bravo:
5 -----------------------------------
6 drużyna 3 punkty :bravo:
7 drużyna 5,5 punkty :bravo:
zapraszam na kolejna edycje nie długo :)
***P I O T R***
Awatar użytkownika
piotr

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Ekipa: B.O.S

Re: SNAJPER IV -28.06.2015r

Postprzez Fafruch » Nie Cze 28, 2015 5:24 pm

Ja też dziękuję. Pomimo, że miałem kłopot odnaleźć dobrą kryjówkę w miejscu, gdzie przeciwnik mógł przyjść z każdej strony, to na szczęście kubutek odwalił kawał dobrej roboty i długo bronił punktu 6. Żałuję, że nieudało mi się wykorzystać taktycznie położonego nieopodal kanciastego szałasu z prześcieradeł, pościeli i folii. Przy okazji gratuluję Dziadowi, jak za drugim razem udało mu się podejść do mnie niepostrzeżenie na odległość ok. 20-30 metrów i z nienacka mnie załatwić - do teraz jestem w szoku. ;) Choć Wasze pierwsze podejście też nie mniej mnie zasoczyło, ale to już moja wina, że na chwilę straciłem z oczu ten obszar.

No i szkoda, że tylko 2 drużyny nas odwiedziły, tyłek bolał od siedzenia i czekania. :p

Dzięki Piotr za organizację i do następnego.

PS. Skoro numeracja się zmieniła, to która drużyna to która? Ciekaw jestem kto jaki miał wynik.
Misie pysie:
Image
Awatar użytkownika
Fafruch

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: brak

Postprzez piotr » Nie Cze 28, 2015 5:43 pm

Drużyny trochę musiałem wymieszać, gdyż kilak osób nie było . ''Która drużyna to która'' proszę o wypowiedz drużyn :) .
***P I O T R***
Awatar użytkownika
piotr

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Ekipa: B.O.S

Postprzez TOMAS » Nie Cze 28, 2015 6:05 pm

Dzięki za zorganizowanie kolejnej edycji udanej serii scenario "Snajper"

Mnie też Dziadu podszedł na śpiocha :). Długo się nic nie działo i głowa stawała się coraz cięższa...
Niestety całość była dla mnie i Bata pechowa:
Po dotarciu na środkowy górny punkt na mapie i nieudanej próbie znalezienia miejscówki, zdecydowaliśmy się na zmianę na ten wschodni u góry.
Gdy tam dotarliśmy, napotkaliśmy już drużynę nr 2. Zadaliśmy straty w ilości 1 i zostaliśmy rozstrzelani z 2 stron.
Przez 6 godzin rozgrywki przeciwnik pojawił się prawdę mówiąc tylko raz. Za pierwszym dotarł tam przed nami, za drugim razem znowu była to drużyna 2, która po tym jak niespodziewanie oberwałem, zorientowała się, że zdobyła już to miejsce i znikła w zaroślach...
Omyłkowo wydałem drugi identyfikator tej samej drużynie...
W zasadzie przeciwnik pojawił się 10 min przed końcem po raz trzeci, ale w liczebności 2, czyli już jako rozczłonkowana drużyna niezgodnie z zasadami. Po zadaniu przez nas strat w ilości 1 przeciwnik wycofał się.
Po rozgrywce dowiedziałem się, że na ten punkt mało kto w ogóle miał w planach się wybrać.
Pogoda też nie rozpieszczała...

Pozdrawiam i do zaś!
Awatar użytkownika
TOMAS

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez Jaguar » Nie Cze 28, 2015 7:50 pm

Również dziękuje wszystkim przybyłym, grało się świetnie i było mnóstwo chodzenia.

Ekipa z Żywca ( nr 7)
Image
Gdzieś w pyle wojny........
Awatar użytkownika
Jaguar

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Gilowice
Ekipa: BROS
Gadu-Gadu: 2735404

Postprzez shadows » Pon Cze 29, 2015 6:49 am

Wielkie dzięki organizatorowi, mojej ekipie :) oraz snajperom :) :soldier: :bravo:
Image
"Zgiełk bitwy może być potężnym i zabójczym uzależnieniem, wojna jest narkotykiem"- Chris Hedge
Awatar użytkownika
shadows

Miejscowość: Tresna
Gadu-Gadu: 6846615

Postprzez LogaN » Pon Cze 29, 2015 9:59 am

Na wstępie dziękuję Piotrowi za organizację spotkania. Choć może być to trudne do uwierzenia, to dopiero pierwszy raz byłem na spotkaniu z tego cyklu.

Spotkanie samo w sobie zaliczam do średnio udanych - ciekawe akcje przeplatały się z mniej ciekawymi, a długie przestoje między kolejnymi falami ataków usypiały naszą czujność, co później się mściło.

Broniliśmy z Filipem punktu trzeciego, tego który znajdował się w połowie stromego zbocza. Do godziny 12:00 nie działo się u nas kompletnie nic. Marznęliśmy i słuchaliśmy komunikatów o ciągłej wymianie ognia pod pierwszym punktem.

Po 12:00 mieliśmy kontakt z pierwszą drużyną, złożoną głównie z Pinkwater. Gratulacje dla chłopaków, bo w świetnym stylu zdobyli nasz punkt. Filipowi udało się wyeliminować dwójkę z nich, ja miałem natomiast widok na dwie inne osoby (leżałem po drugiej stronie drogi, którą wychodził bodajże Wisła). Nie zdecydowałem się jednak na oddanie strzału, chcąc poczekać na lepszą okazję. Lepszej okazji nie było - przeoczyłem przeciwnika odczytującego kody, a chwilę później obaj widoczni przeciwnicy zniknęli mi z oczu. Nie oddałem nawet strzału.

Wkrótce potem mieliśmy kontakt z drugą ekipą (ASGŻywiec). Tutaj się trochę zrehabilitowałem. Oddałem 3 strzały i trafiłem 3 przeciwników. Chwilę później doszedł czwarty, z którym przez chwilę prowadziłem otwartą wymianę ognia, w której obaj polegliśmy. Część przeciwników zdołała się uleczyć - zabrano mi identyfikator, a osoby ocalałe ruszyły po kody, gdzie czekał już na nie Filip. Punkt obroniony, przynajmniej raz.

Kilka chwil później ponownie zostaliśmy zaatakowani - tym razem przez jakąś nienaturalnie dużą grupę (BOS + BOR?). Zdążyłem naliczyć około 6-8 przeciwników, co uznałem za całą grupę. Oddałem 3 strzały - dwukrotnie trafiając jedną osobę i raz drugą osobę. Okazało się, że osób było tam więcej - swoimi strzałami zdradziłem się przed dwiema osobami (w tym Shadowsem), które były dość blisko mnie. Zginąłem od serii przez krzaki. Oddałem ID i oddaliłem się w bezpieczne miejsce, by po 20 minutach powrócić do zabawy. Nie wiem co się działo z Filipem w tym czasie, ale punkt został zdobyty.

Przez kolejną godzinę na punkcie nie działo się nic. W końcu usłyszałem trzask łamanych gałęzi. Zauważyłem za sobą snajpera. Nie byłem pewien czy to przypadkiem nie jest Alcatraz z punktu drugiego, więc poczekałem aż zbliży się na niewielką odległość. Kiedy tak się stało, krzyknąłem do niego, jednak ten padł na ziemię. Stwierdziłem, że być może to jednak przeciwnik i oddałem kilka strzałów trafiając go. Okazało się jednak, że był to Alcatraz, który śledził grupę przeciwników. Kiedy zająłem się nim, przeoczyłem przeciwników, których śledził. Strzelając do Alcatraza zdradziłem się i chwilę później dostałem serię. Przeciwnicy zdobyli punkt, jednak mamy wrażenie, że czytający kody nie odnotował trafienia w plecy od Filipa. Trudno. Po uleczeniu się, ruszyliśmy z Filipem w pogoń za nimi. Trafiliśmy na nich kilkaset metrów dalej. Wyeliminowaliśmy 2 osoby, trzecia i prawdopodobnie czwarta uciekły. Powróciliśmy do punktu.

Tam już nic się nie działo do samego końca rozgrywki.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim przybyłym i organizatorowi.

Pozdrawiam!
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez shadows » Pon Cze 29, 2015 1:19 pm

A to ty tam miałeś dziuplę :) gratuluje LogaN jak byś nie strzelił władował bym sie desantem do twojej miejscówki bo mi sie podobała do schowania się :) :lol:
maskowanie wypas nie poznałem ogólnie maskowanie mieliście wszyscy w dechę

ps: nie seria :) 4 x na semi :)
ps2. kto był na punkcie z Piotrem i Przemem w tych choinkach gdzie wlazłem na kogoś i dostałem po dupsku nieźle wykosił naszych i uciekł jak kangur haha dobry był :shock:
Image
"Zgiełk bitwy może być potężnym i zabójczym uzależnieniem, wojna jest narkotykiem"- Chris Hedge
Awatar użytkownika
shadows

Miejscowość: Tresna
Gadu-Gadu: 6846615

Postprzez sucre » Pon Cze 29, 2015 7:28 pm

Piotrze dziekuje że pozwoliłeś mi postrzelać w okolicy bielska. Była to moja pierwsza ale napewno nie ostatnia strzelanka w tej okolicy. Na ta strzelanke przyjechałem z okolic Zakopanego:) byłem w drużynie nr dwa 2 (Dziadu, Gwoździu,Wisła, Marcin) zaprawieni w boju:) dziękuje im za współprace:) główne podziękowania dla Wisły że zaraził mnie ASG:) gratulacje dla snajperów za wielką cierpliwość:)

Jeszcze raz podziękowania dla organizatora i reszty :)
sucre

Lata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bańska Niżna

Postprzez korczyna » Pon Cze 29, 2015 9:11 pm

Dzięki wszystkim grało się super choć początkowo miałam nieciekawą sutuację żołądkową i dołączyłam dopiero przy drugiej akcji :) Dzięki za organizację Piotr :bravo:
There is only one God, and his name is Death
And there is only one thing we say to Death:
- Not today.
Awatar użytkownika
korczyna

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko Biała
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 6462002

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości