Portal ASG Bielsko!

21.06.2015 - Gilowice - Projekt Megazord w klimacie RE

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

21.06.2015 - Gilowice - Projekt Megazord w klimacie RE

Postprzez Jaguar » Nie Cze 21, 2015 3:49 pm

Dziękuje wszytskim za tak liczne przybycie, choć tego się nie spodziewałem.
Co prawda więcej było chodzenia niż gry, ale to taka mała odmienność. Złożyło się na to kilka czynników. Sam liczyłem na większą ilość akcji i dynamiki. Człowiek uczy się na błędach i już wiem co zmienić i poprawić na kolejny raz. Piotr podsunął mi tez kilka ciekawych pomysłów, które można wcielić w życie.
Image
Gdzieś w pyle wojny........
Awatar użytkownika
Jaguar

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Gilowice
Ekipa: BROS
Gadu-Gadu: 2735404

Re: 21.06.2015

Postprzez Majster » Pon Cze 22, 2015 1:26 pm

dzięki za zaproszenie :)
z plusów
- fajny teren
- fajni ludzie
- org podatny na życzliwe sugestie
z minusów
- org nie zapewnił dobrej pogody xP (żart oczywiście)
- znaczne oddalenie parkingu od miejsca akcji ( jeśli sąsiedzi nie biegają za aisoftowcami z siekierami to może następnym razem zorganizować zbiórkę i parking na samej górze?)
- mało dynamiki, jeśli przeciwnik by się mocno postarał to pewnie nie doszło by do kontaktu
ogólnie moje odczucia są takie ze ja tam jeszcze wrócę :yes:
DE OPRESSO LIBER

Zabezpieczenia Antykorozyjne Pojazdów http://www.rustcheckcorolon.pl/wszystko-o-rust-stop
Awatar użytkownika
Majster
CSM
CSM

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Wapienica
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 3162472

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości