Portal ASG Bielsko!

31.05.2015 Bystra

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

31.05.2015 Bystra

Postprzez Duszek » Nie Maj 31, 2015 4:24 pm

Wielkie dzięki za dzisiejsze 6h orania, było bardzo miło :)

Według mnie strzelanka w bardzo miłej atmosferze. Było chyba parę mniejszych spin (chodziło chyba o przemieszczanie się podczas pauzy), jednak poza tym godziny leciały bardzo szybko :)

Do następnego!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Duszek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: BB
Ekipa: Niezrzeszony

Re: 31.05.2015 Bystra

Postprzez LogaN » Pon Cze 01, 2015 2:05 pm

Dziękuję organizatorowi i uczestnikom za bardzo fajne spotkanie.

Jeśli chodzi o scenariusz, to duże plusy dla Ducha za chęć jego organizacji i znakomite wykorzystanie terenu. Uczestnikom sądzę, że też się podobało, o czym najbardziej świadczyć może fakt, że skończyliśmy zabawę przed 16, czego od wielu, wielu lat nie spotkałem już na niedzielnych spotkaniach.

Rozplanowanie czasowe scenariusza - cóż, tutaj byłem od początku specyficznie do tego pomysłu nastawiony, ale dzięki późniejszemu przedłużeniu zabawy i moderacji zasad w trakcie rozgrywki, cała zabawa trwała w najlepsze.

Większych problemów nie udało się uświadczyć - z wyjątkiem kłótni podczas odbijania punktu bodajże numer 5 - kiedy podczas obejścia przeciwnika nie usłyszeliśmy z Baattem informacji, że gra została chwilowo wstrzymana. Zważywszy jednak, że podczas wcześniejszych przerw co i rusz widywaliśmy przemieszczających się przeciwników uważamy, że rachunki są wyrównane i nikt nie powinien mieć pretensji o to, co się działo.

Dziękuję Baattowi za wszystkie dwójkowe akcje na tyłach przeciwnika, a także wszystkim kompanom z rQsu oraz pozostałym atakującym za upór i udane działania do samego końca zabawy.

Na sam koniec chciałem podziękować Przemowi, a także Baattowi, Machowi, Rejowi i pozostałym osobom za zainteresowanie się problemem, pomoc i zrobienie wszystkiego co się da podczas ratowania naszego małego pasażera na gapę. Niestety, kociaka nie udało się odratować :(. Wysoka temperatura okazała się zabójcza. Mimo wszystko sądzę, że dzięki pomocy wszystkich zainteresowanych, miał on przynajmniej możliwość spokojnego odejścia w cywilizowanych warunkach. To niby na nic się mu już nie zda, ale kto wie czy to nie było najwięcej co kiedykolwiek ktoś dla niego zrobił.

Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam.
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości