Portal ASG Bielsko!

12.04.2015 DayOps (Żywiec-Grojec+Browar)

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

12.04.2015 DayOps (Żywiec-Grojec+Browar)

Postprzez Rasta » Nie Kwi 12, 2015 2:01 pm

Dziękuje wszystkim za liczne przybycie ... mam nadzieje że scenariusz i tryb rozgrywki się wam spodobał.
Jeśli dotrą do mnie słuchy że chcecie więcej będę częściej organizował takie niedzielne spotkania.
Awatar użytkownika
Rasta

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: ŻYWIEC
Ekipa: Hundred Miles Wood
Gadu-Gadu: 7417453

Re: 12.04.2015 DayOps (Żywiec-Grojec+Browar)

Postprzez Bartosz » Nie Kwi 12, 2015 2:07 pm

Dzięki wszystkim, miło jak zwykle :yes:
Image
Engineers, eyes and ears!
I love the fucking Army. And the Army loves fucking me.
Awatar użytkownika
Bartosz
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Brzeg
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 4623396

Postprzez dzeju93 » Nie Kwi 12, 2015 3:28 pm

Wielkie dzięki za spotkanie. :) Daliście nam niezły wycisk, ale mało brakowało i udałoby się obronić jeden z punktów. ;)) Pozdrawiam i mam nadzieje, że dojdzie do powtórki. :D
Awatar użytkownika
dzeju93

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice

Postprzez LogaN » Nie Kwi 12, 2015 5:00 pm

Dziękuję wszystkim za bardzo fajnie spędzony dzień - było mi tego trzeba, zwłaszcza po kontuzji i miesiącu w bezruchu.

Z początku muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony co do założeń scenariusza - jednak muszę przyznać, że możliwości terenu zostały świetnie przez Rastę wykorzystane, a to przełożyło się na bardzo ciekawą rozgrywkę. Miałem lekkie obawy związane z ewentualnym nawiązaniem kontaktu w okolicach mostu, po przejściu przez most przez jedną z ekip. Na szczęście do takiej sytuacji nie doszło, więc nic się nie musiało posypać. Mówiąc krótko: dobra robota Rasta.

Odnośnie naszego działania: było nas 12 osób. rQs w sile 6, BOS w sile 5 oraz 1 osoba z BOR. Ostatecznie chyba wszyscy przeżyli (chyba że Stevo został dobity?), jednak po drodze złapaliśmy kilku rannych podczas obu głównych wymian ognia. Oba cele zostały zrealizowane - nie ewakuowaliśmy się, gdyż po realizacji drugiego celu został ogłoszony koniec rozgrywki. Nasz exfil był jednak zaledwie 200-300 metrów dalej. Naprawdę świetnie współpracowało mi się z wszystkimi graczami po naszej stronie - widać też było, że każdy dawał z siebie wszystko - super!

Potknięcia na pewno były, ja muszę zdecydowanie poprawić parę elementów w swoim działaniu, zwłaszcza będąc w roli do jakiej mnie przydzielono. Sądzę jednak, że z ogólnego wydźwięku całego spotkania każdy powinien być zadowolony.

Dziękuję przeciwnikom za to, że nie było łatwo.

Dzięki także dla Adama za poratowanie mnie pistoletem, kiedy skończyły mi się zarówno 7,62x51mm jak i .45 ACP.

Z chęcią pojawię się w tych rejonach na kolejnych spotkaniach tego typu, także nocnych.

Pozdrawiam!
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: RQS Airsoft

Postprzez FlynN » Pon Kwi 13, 2015 12:08 pm

Również podziękowania dla wszystich :yes:
Fajnie jest wpaść na jakiś ambitniejszy scenariusz :) Było trochę chodzenia, ale nie zabrakło kontaku :) Mina pierwszego gościa którego dobiłem i powiedziałem mu, że już go nie mogą uleczyć, bezcenna :^^: :^^:

Jednak muszę dodać dwa słowa krytyki :?
Bardzo nie podobało mi się to, że tak dużo czasu spędziliśmy chodząc w okolicach domów. O ile w nocy można częściowo przymknąć na to oko to w dzień powinniśmy to w 100% wyeliminować.
Druga bardzo istotna rzecz tyczy się właściwie naszych przeciwników (bo u nas nie zauważyłem), a mianowicie oznaczenie trupów. Zdecydowanie za dużo ludzi nie było kompletnie oznaczonych jako trupy. O ile na zwykłej niedzielnej jeb*** można czasem na to przymknąć oko to na takim ambitniejszym scenariuszu jest to wręcz nie dopuszczalne. :/ Trzeba jakoś ludziom wbić do głowy, że zabranie czerwonej szmaty bądź kamizelki odblaskowej, to jak zabranie munduru czy magazynka.

Pozdrawiam i do zobaczenia znowu :yes:
RQS Airsoft:

Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Gadu-Gadu: 4623260

Postprzez Martinez » Pon Kwi 13, 2015 2:31 pm

Ja również dziękuję za mile spędzoną niedzielę :)

Scenariusz, choć nie zapowiadał się na nie wiadomo co, okazał się być bardzo interesujący i wymagający. Teren bardzo fajny, dobra ekipa, pogoda dopisała, przeciwnicy dali popalić - czegóż chcieć więcej? :)

Dzięki wszystkim i do następnego!
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: SGO

Postprzez Rakieta » Wto Kwi 14, 2015 4:39 pm

Jak najbardziej pozytywny wypad, dzięki wszystkim za współpracę. Rasta oczywiście że chcemy więcej!! :]
RQS Airsoft:

"God gave you a soul. Your parents, a body. Your country, a rifle. Keep all of them clean."
Awatar użytkownika
Rakieta

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Ustroń
Gadu-Gadu: 5071553

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości