Portal ASG Bielsko!

Pszczyna 12.11.06

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Pszczyna 12.11.06

Postprzez gERaLD » Nie Lis 12, 2006 4:11 pm

Dzięki wielkie wszystkim uczestnikom dzisiejszej strzelanki :)
Miejscówka jest wspaniała, bije Kozubnik na głowę. Niezapomniane akcje i wiele kolców w całym ciele :D Poprostu cud miód i orzeszki.

Kto chce jechać w przyszłym tygodniu do Kozubnika ? :twisted:
Image
Awatar użytkownika
gERaLD

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: R.A.T.S.
Gadu-Gadu: 2866404

Postprzez Blady » Nie Lis 12, 2006 4:58 pm

Ja napisze mało :d bo troche zmęczony jestem :P

Strzelanka wypasior ! Miejscówka prze CZADOWA !! budynki ! Krzaki ! rowy ! las ! WSZYSTKO !!!!! TOTAL WYPAS !!!! Akcje były ZAJEBISTE !! a o mojej ucieczce z flagą będę opowiadał swoim dziecią :D Hehehe
Kogo nie było... hmm niech załują ! Bo naprawde jest czego :D
Szkoda tylko że sie musiałem 2 razy wkurzać :/ :/ ehh

No to tyle :D

Pewnie coś jeszcze napisze jak będę u siebie w domu ;)

Pozdrawiam Wszystkich i dziekuje za eXtra strzelanke !!

Blady
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez Piv » Nie Lis 12, 2006 5:20 pm

Przykro mi Blady, że musiałeś się wkurzać ale raz bez podstawnie(bo dostał ktoś kto stał za mną), a za drugim razem to faktycznie wina mojej niewiedzy :wink: sory

Dzięki za strzelanke, szkoda,ze moja baretta nie strzela tak szybko w kałuże jak karabin od Vata :P
Image
"...choćby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna..."

Nie lubię dzieci w Airsofcie!

Udział w imprezach:
MilSim: Broken Arrow- Bardo Śląskie 2007
Operacja Południe 2007, Raszówka 2007
Awatar użytkownika
Piv
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Miejscowość: Pszczyna
Ekipa: B.O.S.

Postprzez Vato » Nie Lis 12, 2006 5:32 pm

Blady i Piv :)
Ważne że wszystko się skończyło dobrze i wszyscy się bawili.

Faktycznie miejscówka idealna .... juz się wiosny nie mogę doczekać
bo przy dobrej pogodzie będzie tam rewelacyjnie :)
Dziś była pogoda lipna a pobawiliśmy się miodnie!

Pozdro dla wszystkich!
„Szczęście to... odnaleźć dwie oliwki w swoim Martini, kiedy jest się głodnym”
Image
Awatar użytkownika
Vato

Miejscowość: Cieszyn
Gadu-Gadu: 2608229

Postprzez Danutka » Nie Lis 12, 2006 6:09 pm

Miejsce naprawdę fajne :!:
Choć pogoda nie dopisała, to bawiłam się świetnie i myślę, że reszta też :D
Już nie mogę się doczekać zdjęć :)

Polewka, jak tam samochód :?: :mrgreen:
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: Bielsko- Biała
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 7209766

Postprzez Chandler » Nie Lis 12, 2006 6:24 pm

Teren wspaniały, tutaj mogę tylko odesłać do tego co napisali Gerald i Blady. Strzelanka też udała się wyśmienicie. Więcej nie mam siły napisać :)

Dzięki wszystkim z udział,

PS. Polewka się tak zapatrzył na Dankę że rozwalił wóz :P Mam nadzieję, że nic poważnego (czytaj kosztownego) się nie stało...
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez polewka » Nie Lis 12, 2006 6:34 pm

Strzelanka świeta, ekipa i teren również.Wszystko było by pięknie gdyby nie koncowa stłuczka nie popsula mi humoru. Ale ostatecznie skoczyło sie na paru dyszkach na polerke zderzaka bmw :wink:

ps.zdjecia wkrotce
Awatar użytkownika
polewka

Miejscowość: Bielsko
Gadu-Gadu: 4157162

Postprzez Gość » Nie Lis 12, 2006 6:58 pm

Dzięki wszystkim za świetną zabawę! Teren jest wyśmienity, w sam raz na jakiś rozbudowany scenariusz - trzeba będzie coś pomyśleć w tym kierunku bo możliwości jest tam naprawdę wiele.

Dużo akcji - oby takich strzelanek było jak najwięcej :lol:
Gość

Postprzez Martinez » Nie Lis 12, 2006 7:00 pm

Post powyżej jest mój.

Cosik mnie wylogowało :)
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Ekipa: SGO

Postprzez Tommy » Nie Lis 12, 2006 7:03 pm

Rewelacyjny teren., pozwala na zorganizowanie strzelanki zarówno dla 20 jak i 500 osób. Już dawno nie było takiej fajnej strzelanki. Dzięki wszystkim.
Awatar użytkownika
Tommy

Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Chupacabra » Nie Lis 12, 2006 7:33 pm

Było super. Fajny teren, niezły klimat na strzelance, tylko pogoda lipna, ale dla takiej strzelanki opłacało się zmoknąć i zmarznąć.
Image
Awatar użytkownika
Chupacabra

Miejscowość: Fort Stewart, GA
Gadu-Gadu: 3223187

Postprzez KoRneeshon » Nie Lis 12, 2006 7:55 pm

Miejscówka zwyczajnie wymarzona, nie brakuje absolutnie niczego... krzaki, lasy, rowy, wystające druty, dziury, górki, dołki i co tylko... no i to co lubię najbardziej - budynki... cały kompleks :> Rocket Site bije na łeb sześcian iloczynu Kozuba i Sarniego :D Nadaje się na każdą pogodę. Nie wiemy jeszcze jak tam las wygląda no ale chyba będzie równie zajebisty jak część zabudowana. Po prostu cud, miód i headshoty.

Sama strzelanka równie niesamowita. CTF... brak słów, bez porównania w stosunku do tego z kozuba. Ogólnie jestem zajebiście podjarany :D

Pozdro dla wszystkich uczestników!
Ogóras
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
KoRneeshon
R.A.T.S

Ekipa: R.A.T.S.
Gadu-Gadu: 6598823

Postprzez Hunter » Nie Lis 12, 2006 8:25 pm

Teren wogole mi sie nie podobal, atmosfera byla beznadziejna, ludzie poryci (dobrze ze chociaz pogoda dopisala).
Oczywiscie bylo w zupelnosci odwrotnie ;D!!
Bylo duzo naprawce fajnych i udanych akcji. Ucieczka Bladego byla swietna, rowniez jak i pogoń:)
Po strzelance poszlismy zobaczyc bunkry. Osoby ktore tego nie widzialy nie uwierza ze takie obiekty znajduja sie 30 km od Bielska !!

Ogolnie strzelanke uwazam za beznadziejna !! :D Joke ?
Ide spac :P
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Miejscowość: Rybarzowice
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez polewka » Nie Lis 12, 2006 9:16 pm

Awatar użytkownika
polewka

Miejscowość: Bielsko
Gadu-Gadu: 4157162

Postprzez Alf » Nie Lis 12, 2006 10:01 pm

teren wypas ale co się dziwić wkońcu teren wojskowy tego było nam trzeba. Dziękuję wszystkim za strzelankę w szczególności dla Bladego który mnie tam przetransportował i pare razy uratował mi plecy oraz dzięki Gerardowi za pożyczenie dodatkowego magazynka. Gdyby niepogoda fatalna to by była jedna z lepszych strzelanek napewno lepsza niż w kozubniku, także mamy chyba nową miejscówkę szkoda tylko że tak daleko. Ci co dzisiaj nie byli niech żałują :D
"Nie możesz zbyt często walczyć z tym samym wrogiem, bo nauczysz go swojej sztuki wojny".
Napoleon Bonaparte
Awatar użytkownika
Alf
R.A.T.S

Ekipa: 22nd Special Air Service Regiment
Gadu-Gadu: 1257954

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości