Portal ASG Bielsko!

Kozubnik 29.10.06

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Kozubnik 29.10.06

Postprzez Vato » Nie Paź 29, 2006 5:54 pm

Dostałem ze snajperki za ponad 3000 zł hehe!
Kto mnie chce dotknąć ? :)

A tak poważnie to fajnie było z tamtymi ekipami grać.
Dzięki wszystkim za strzelanke.
„Szczęście to... odnaleźć dwie oliwki w swoim Martini, kiedy jest się głodnym”
Image
Awatar użytkownika
Vato

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Cieszyn
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 2608229

Postprzez Hunter » Nie Paź 29, 2006 6:08 pm

Ci ktorych nie bylo w Kozubniku niech ZALUJA! Bylo cos ponad 30 osob. Gdy przyjechalismy na miejsce mile zaskoczylo nas ze w "Basenie" juz sie strzela Piechota Gorska + Przyjaciele ;). Tak wiec w Gronie 22 osob (jezeli dobrze pamietam) rozpoczelismy Atak/Obrona. Akcje niestety nie byly dynamiczne ale nie bylo az tak tragicznie, chociaz liczylem na cos wiecej. Po 1 h nastepna niespodzianka ;) Tym razem bylo to 10 osob, ktore zaczynaja sie bawic w airsoft. Tak wiec bylo nas wystarczajaca aby zagrac na Flagi :). We Flagach niestety przygralismy poniewaz zaniedbalismy obrone naszej Bazy:( Ale mimo to byla bardzo fajna zabawa.

Ogolnie wypad uwazam za bardzo udany ! Nowych ludzi sie poznalo i miejmy nadzieje, ze kiedys jeszcze sie postrzelam;).
Chcialbym podziekowac wszystkim osoba uczestniczacym w dzisiejszej strzelance i do zobaczenia za 2 tygodnie.
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Rybarzowice
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez Poncho » Nie Paź 29, 2006 6:13 pm

Było super. Nie ustrzeliłem za dużo, ale i tak opłacało się być. Dzięki wszystkim za przyjemną strzelankę pełną humoru. ;]
Awatar użytkownika
Poncho
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: R.A.T.S
Gadu-Gadu: 3706123

Postprzez ShPaQ » Nie Paź 29, 2006 6:18 pm

Dzieki wszystkim za udaną strzelankę, bylo naprawde w ch** osób :]

Hunter napisał(a):Bylo cos ponad 30 osob

Wydaje mi sie,że z 40-tu na bank bylo xD
Awatar użytkownika
ShPaQ

Miejscowość: Sarni-Stok
Gadu-Gadu: 5811543

Postprzez Tommy » Nie Paź 29, 2006 6:26 pm

Noo, już dawno nie było tylu ludzi, w międzyczasie dojechali jeszcze ludzie z Czańca. Na flagi na dwa budynki grało sie super :) No i akcja z tajną dziurą znalezioną przez Sarco też niezła :) A na koniec świeca dymna huntera :D
Awatar użytkownika
Tommy
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Martinez » Nie Paź 29, 2006 6:39 pm

Heh, nic dodac, nic ując :lol:

Jedyne co mi trochę przeszkadzało to trudności z identyfikacją nieprzyjaciół, ale w sumie to sie uśmiałem przy tym jak nigdy :D

Dzięki wszystkim za tą jakże udaną strzelankę.Oby takich więcej :!:
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Ekipa: SGO

Postprzez Goose » Nie Paź 29, 2006 8:04 pm

Ci ktorych nie bylo w Kozubniku niech ZALUJA!

Żebyś wiedział , że żałuje...ja narazie czekam aż przyjdzie do mnie kasa za pare wysłanych paczek a chwile pozniej paczka z CA33e x] (to tak apropo dlaczego dalej mnie nie ma i dementuje pogłoski , że pisze z zaświatów...)
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Goose

Miejscowość: Bielsko-Biała oś. Sarni Stok
Gadu-Gadu: 6816339

Postprzez Vato » Nie Paź 29, 2006 8:12 pm

ooo Goose :) ty żyjesz :)

Wiesz że dostałem z repliki 500fps z odległości około 40 metrow i myślałem że qfa mi ręke urwało ?! :)

Ale jazda :) jazda na maxa !
„Szczęście to... odnaleźć dwie oliwki w swoim Martini, kiedy jest się głodnym”
Image
Awatar użytkownika
Vato

Gadu-Gadu: 2608229

Postprzez Chupacabra » Nie Paź 29, 2006 8:17 pm

Fajna strzelanka była. Najbardziej mi się podobało, jak przekradłem się przez bazę wroga... a właściwie przemaszerowałem jakby nigdy nic, stanąłem w cieniu i ostrzelałem kilka razy grupkę przeciwników (chyba bez efektu, bo akurat magazynek nie chciał podać kulek, a ja tego nie zauważyłem, bo w goglach miałem więcej wody niż w oceanie), a później wyszedłem sobie z cienia i dalej bezczelnie udalem się w kierunku flag. Niestety ktoś się opamiętał i zdjął mnie przy samym celu... gdyby nie to mógłbym wziąć flagę, schować pod bluzę i wyjść spokojnym krokiem z budynku :D
Image
Awatar użytkownika
Chupacabra

Miejscowość: Fort Stewart, GA
Gadu-Gadu: 3223187

Postprzez Walter » Nie Paź 29, 2006 8:36 pm

ech Musze se jakąś klamke załatwić bo narazie na Kozubie lipa, a żal mi opuszczać takich akcji na 40 osób :P
Panowie, to nie tak miało być...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Walter

Miejscowość: Barak nadzorcy w V kręgu Piekła
Ekipa: Brygada

Postprzez SARCO » Nie Paź 29, 2006 8:39 pm

Chupacabra napisał(a): Niestety ktoś się opamiętał i zdjął mnie przy samym celu... gdyby nie to mógłbym wziąć flagę, schować pod bluzę i wyjść spokojnym krokiem z budynku :D

Widziałem i niemogłem uwiżyć - zabardzo byli zajęci moją dziurką :lol:

ALEM SIĘ WYŻYŁ –TRUP KŁAD SIĘ GĘSTO PRZEZ 15 MINUT NA BUDYNKU WROGA BYŁO SARCO TU RZĄDZI.hodzili na respa tam i zpowrotem(ale jestem z siebie dumny :mrgreen: )

Dziękuje wszystkim za wspulną walkę oby więcej takich. :D :D
Ostatnio edytowany przez SARCO, Pon Paź 30, 2006 3:14 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
SARCO

Miejscowość: Bielsko-Biała/Hatfield
Ekipa: 8Kpg
Gadu-Gadu: 7152713

Postprzez Walter » Nie Paź 29, 2006 8:44 pm

SARCO napisał(a):ŻĄDZI

Tak SARCO Żądzisz :P
Panowie, to nie tak miało być...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Walter

Miejscowość: Barak nadzorcy w V kręgu Piekła
Ekipa: Brygada

Postprzez Chandler » Nie Paź 29, 2006 9:21 pm

Wspulnie żądzimy :) Poleci :)
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Danutka » Nie Paź 29, 2006 9:48 pm

Strzelanka była bardzo udana :lol:
Nawet udało mi się trafic w 3 osoby, choc to pewnie zasługa elektryka :)
Dzięki wszytskim za strzelanke, a szczególne dzięki dla VATO za pożyczenie karabinu!!

Też dostałam ze snajperki i mam teraz ślad na ręce..... Nie było to zbyt miłe uczucie
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: Bielsko- Biała
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 7209766

Postprzez SODA » Nie Paź 29, 2006 9:58 pm

tak więc:
-zabawa cool (częściej zdejmowali mnie swoji, nawet gdy bylem trupem np z ok. 10 cm z beretty dzięki Polewka):mrgreen:
-osób no duzio
-akcje np siedze za drzewem idzie wróg(ok 5) jeden nawet pomachal domnie (no spox) też pomachałem :mrgreen: no iposzli, gdy mialem wszystkich na widelcu nagle jeden zaczyna "lać" myśle jebne śmiechem, no spox przyszli swoji i rozwinela się jatka, a ja, ja na tylach wroga :twisted: - więc wale ile wlezie. Gdy nagle dostalem seryjką :oops: i slysze k...wa to SODA, sorry :|

ale mam przynajmniej co opowidać wnuką:D

dzięki za fajną zabawę
Awatar użytkownika
SODA

Gadu-Gadu: 4854456

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości