UWAGA! Forum zostanie zarchiwizowane 31 lipca 2018r. Zapraszamy do grupy na Facebooku.

Sarni Stok 15.10.2006

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Sarni Stok 15.10.2006

Postprzez Vato » Nie Paź 15, 2006 4:33 pm

Było miodnie jak zawsze :)

Dzięki wszystkim !
„Szczęście to... odnaleźć dwie oliwki w swoim Martini, kiedy jest się głodnym”
Image
Awatar użytkownika
Vato

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Cieszyn
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 2608229

Postprzez Chupacabra » Nie Paź 15, 2006 5:12 pm

Całkiem fajnie było i wbrew moim obawom batka wystarczyła na cały dzień (ładowałem ją 6 godzin zamiast 12-14).

Dzięki wszystkim za strzelankę!
Image
Awatar użytkownika
Chupacabra

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Stewart, GA
Gadu-Gadu: 3223187

Postprzez Danutka » Nie Paź 15, 2006 5:31 pm

Jak na moją pierwszą strzelankę to fajnie się bawiłam, choc na początku troche mi się nudziło, ale potem było już super.
Dzięki za dobrą zabawę i do zobaczenia :!:
PS. Mam nadzieję że szybko kupie sobie jakiś karabin :D
Image
Awatar użytkownika
Danutka
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko- Biała
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 7209766

Postprzez Hunter » Nie Paź 15, 2006 5:35 pm

Bylo jak zawsze swietnie;) Na poczatku gralismy Capture The Flag B.O.S.+Kamil VS R.A.T.S. + Rangers+niezrzeszeni do godziny okolo 13:00. Pozniej przeprowadzilimy pare szybkich rozgrywek w budynku - Boj spotkaniowy i jak zawsze to bywa zdobywanie szalasu w lesie. Pod koniec calego meczącego i cudownego dnia ponownie wrocilismy do budynku tylko tym razem bylo nas 6 :).
Dzieki wszystkim za dzisiejsze spotkanie, i do nastepnego;).
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Miejscowość: Rybarzowice
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez Chandler » Nie Paź 15, 2006 6:08 pm

Było nieźle, choć bywało lepiej.

Dzięki wszystkim za udział.

Do zobaczenia za dwa tygodnie jak się uda. A no i muszę zrobić jakiś przegląd mojego magicznego, samostrzelającego karabinu :)
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Tommy » Nie Paź 15, 2006 6:26 pm

Fajnie było chociaż ostatnio jest nas trochę mało, maży mi się takie spotkanie jak kiedyś, kiedy przyjechało kilkadziesiąt osób.

BTW. Nie widziałem że ASG może być dosyć bolesne, pod koniec dnia dostałem trzy razy po palcach czyli prawie w gołą kość, już są całkiem sine. Rozglądam się za rękawiczkami :)
Awatar użytkownika
Tommy

Miejscowość: Bielsko-Biała
Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Chandler » Nie Paź 15, 2006 6:34 pm

Strzel sobie kiedyś z Socoma w rękę to zrozumiesz co myślę widząc Cię 20 metrów ode mnie :) Mam szczęscie, że dwa razy które mnie trafiłeś poszło w gogle :)

Fak, też nie wiem, gdzie się ci wszyscy ludzie podziali :/
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez Tommy » Nie Paź 15, 2006 6:41 pm

A tam, jak skóra mi pęka to mam to gdzieś :) Ale dzisiaj dostałem po kościach i jak Sarco stwierdził musiałem chyba dostać w jakiś nerw bo później czułem mrowienie w całej ręce przez godzinę.
Awatar użytkownika
Tommy

Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Martinez » Nie Paź 15, 2006 7:16 pm

Dzięki wszystkim za super strzelankę, a podwójne dzięki dla Chupacabry i Vato za pożyczenie kulek :wink:
Swoją drogą, wiedziałem że AEG będzie bardziej kulkożerny od sprężynki ale nie sądziłem że aż tak...cóż, practice makes perfect :)
Do następnego razu (;
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Ekipa: SGO

Postprzez Blady » Nie Paź 15, 2006 9:40 pm

Witam...

Ehhh żałuję że nie było mnie na tym strzelanku... :( Już się stęskniłem za Sarnim Stokiem :( a ostanio non stop mnie omija :(
Niestety ale ostatnio mam cały wolny czas zajęty...
W tym tygodniu obchodziłem 3-ią rocznicę z moją dziewczyna więc musiałem jej cały dzień poświęcic dlatego też dzisiaj pracowałem bo musiałem odrobić dzień.

Pozdrawiam
Blady
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez SARCO » Pon Paź 16, 2006 3:48 pm

SORY TOMMY I HUNTER ZA PALUCHY TAK JAKOS WYSZŁO.

Wkońcu sobie odbiłem defekt guna.

Piąstka dla Majstra za kooperatiw w przejmowaniu flagi bez szczału i osłanianie mnie podczas odwrotu.
Awatar użytkownika
SARCO

Miejscowość: Bielsko-Biała/Hatfield
Ekipa: 8Kpg
Gadu-Gadu: 7152713

Postprzez Hunter » Pon Paź 16, 2006 4:57 pm

Hehe jak Tommy dostal 3-ci raz z rzedu w paluchy, z tego dwa razy w to samo miejsce :D to myslalem ze sie poplacze na polu walki!
Pozniej niestety ja dostalem z okolo 2 m w paluszka... od tej pory mam bule wysokosci 4 mm, fajnie to wyglada:d
Sarco - Pogromca palcow!

Zgodze sie z Tommy. Jakies 2 miesiace temu bylo nas az 41 na jednym spotkaniu. Mimo, ze coraz wiecej pojawia sie nowych osob, to i tak liczba na strzelance od tamtego czasu nie przekroczyla 30 !! Nie wiem czym to jest spowodowane. Niektorzy wogole nie daja znaku zycia, nawet nie powiedza dlaczego ich nie ma. Mysle, ze kazdy powienien mowic jakie sa przyczyny Jego nieobecnosci. (Zwolnien od lekarza nie przyjemujemy:P)
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Postprzez Monty » Pon Paź 16, 2006 5:25 pm

Heh Hunter, nie przesadzaj :D to że kogos nie ma na strzelance to chyba jego prywatna sprawa (no chyba ze w zasadach swego teamu macie ustalone inaczej)
Utrinque Paratus!
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Monty
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: znik
Gadu-Gadu: 5397779

Postprzez Chandler » Pon Paź 16, 2006 5:36 pm

No właśnie...Hunter 50% Waszego teamu nie daje znaku życia 8)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez Hunter » Pon Paź 16, 2006 6:19 pm

NIe chodzi o zasady jakies... Chodzi o to, ze wszyscy jestesmy kuplami i powinnismy sie odzywac jesli nas nie ma.

MARTWIMY SIE O NICH !! :) - Moze komus sie cos stalo ;>
Chandler nie jest tak zle... :) 3 osoby wogole sie nie odzywaja.
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości