Portal ASG Bielsko!

Kozubnik - 10.09.2006

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Kozubnik - 10.09.2006

Postprzez gERaLD » Nie Wrz 10, 2006 4:17 pm

HA dzisiejsza strzelanka była wypaśna. Oczywiście do czasu bo nic co dobre nie trwa wiecznie (za#@%^! cywile)
Tym razem zwycięzcy nie wyłoniono walka była zacięta i zakończyła się remisem. Gdyby nie to że cały czas świeciło nam w oczy słońce to byśmy wygrali :P :D
Następnym razem trzeba będzie zrobić duuuuużą tablicę ostrzegawczom dla natrętów i złożyć się na taśmę o której mówił Majster co by ogrodzić basen.

Do następnego na Sarnim

EDIT:Byłbym zapomniał wielkie brawa dla Markielic`a za doprowadzenie zakładnika do śmigłowca !
Ostatnio edytowany przez gERaLD, Nie Wrz 10, 2006 6:04 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
gERaLD

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: R.A.T.S.
Gadu-Gadu: 2866404

Postprzez Boro » Nie Wrz 10, 2006 4:49 pm

Niestety, czasami tabliczki, napisy nic nie poradzą na hamstwo ze skurwysyństwem ludzi, którzy mimo że przeczytali nakaz to: "aaa wchodzimy" :x dzisiaj troszeczkę u mnie złe samopuczucie, co skutkowało na grze :/ ale czekam już na sarni...

pozdro
Dowódcy dzielą się na tych co mówią "NA PRZÓD", i tych co mówią "ZA MNĄ"
http://www.asgbielsko.pl >>> http://tomaszborowski.com
Awatar użytkownika
Boro

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: BOS

Postprzez Hunter » Nie Wrz 10, 2006 6:38 pm

Nie no miodzio ! Kozubnik wymiata! Walka jak najbardziej zacieta, mimo iz na poczatku widac bylo duza przewage Ratsow. Ale Bosi nie dali za wygrana i w ostatecznosci doprowadzili do remisu ;) Najchetniej to co tydzien strzelalbym sie w budynkach :) Zdjecia beda chyba raczej jutro bo narazie nie mam sil na nic.
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Miejscowość: Rybarzowice
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez Blady » Nie Wrz 10, 2006 9:13 pm

Dziękuje za niezłą strzelanke wszystkim przybyłym !!! Gorące podziękowania również składam osobą ( czyli w znacznej ilosci ludzi z B.O.S) za posprzątanie reszty "naszego" basenu :) Tera można tam biegać :D
Co do gry... początek mi się podobał i to bardzo... akcja , różne ciekawe wbitki i wogóle . Pózniej troche wszystko opadło :/ zrobiła się typowa skradanka i czajenie (własnie tego nie lubie w strzelaniach w budynkach:/ brakuje akcji i otwartego terenu) , wszystko to spowodowało , że dynamika gry przypominała "Red Bull Ślimak Racer" :/;/;/

Gra z zakładnikiem według mnie była udana... jak i sam pomysł , lecz wydaje mi się , że powinniśmy wprowadzić kilka "update'ów" . Mianowicie ustalić we wspólnym gronie max 2 miejsca w którym będzie znajdował sie VIP , następna sprawa to wychodzenie TERRO z budynku (żeby nie było to niemam o to pretensji bo sam siedziałem za budynkiem ;) ).
No i pewnie by się znalazło jeszcze kilka spraw do ustalenia.
Strzelanke oceniam na +3 bo :
-dynamika gry
-brak updatów :D
- Zaje&&%(*&&^@%! CYWILE którzy .... ehhh nie będę sie jeszcze teraz wkurw**** :[:[:[

Bardzo dziękuję za strzelanke !!!! I do następnego !!!
Hehehe

P.S. Fotki z mojego aparatu dam jutro bo dzisiaj też jakoś siły niemam :D
Jeżeli ktoś chce fotki osób z R.A.T.S bo głównie takie robiliśmy to niech da znać :)

Pozdrawiam
Bladzioszniq
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez Albert » Nie Wrz 10, 2006 10:38 pm

dzieki wszystkim za gre bylo naprawde fajnie i momentami wyrownanie po wprowadzeniu patcha bedzie zajebiscie. thx dla bora za pomysl, dla bosow za dosprzatanie i fajna gre a rats za to ze sa:) bedziemy musieli zwerbowac kogos do nas zeby rozgrywki byly 7 na 7 a nie 7 na 5 i bonusy :) gdyby nie buraki co sie paletaly miedzy nami (turysci) to nie zalatywalo by wioska :) ogolnie 4- pozdrawiam i do nastepnych manewrow.

ps spadam zazyc przeciwbolowe bo przestaja dzialac:)
Image
Awatar użytkownika
Albert
R.A.T.S

Miejscowość: R.A.T.S

Postprzez Hunter » Pon Wrz 11, 2006 5:57 am

A ja wiem dlaczego yle ludzi wczoraj bylo ;) Wczoraj byl odpust w Porabce i pewnie robili sobie ludzie spacerki, wiec mysle, ze nie powinno sie to powtorzyc. Co do polepszen scenariusza to jestesm za. Good idea Blady.
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Postprzez Tommy » Pon Wrz 11, 2006 7:13 am

A ja to widziałem trochę inaczej :D

Według mnie od samego początku rozgrywki były bardzo wyrównane. Widać to było po prostu po tym że w trupiarni było mniej więcej po równo RATS-ów jak i BOS-ów. RATS-i wygrywali zazwyczaj przewagą 1-2 ludzi.

W drugiej części rozgrywki BOS-om nawet szło lepiej (na polu walki dwa razy zostało 3-4 BOS-ów) dzięki dobremu rozstawieniu i temu że nie dawaliśmy się wywabić do wszelkiego rodzaju okien w których można było by nas zdjąć z zewnątrz. No cóż, na tym to polegało, to counterzy mieli szturmować a nie my ich szukać :)

Oczywiście to co napisałem powyżej nie oznacza że byliśmy wczoraj lepsi, RATS-i w skłądzie mieli dwóch specjalistów wyczyniających cuda ;)

Dziekuję wszystkim za grę, mam nadzieję że za tydzień spotkamy się na Sarnim.
Awatar użytkownika
Tommy

Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Blady » Pon Wrz 11, 2006 8:45 am

Taaa... tylko że rozgrywka miała polegać na odbijaniu VIPa , ucieczki VIPa , eskorta VIPa ... a nie na przyczajonym DeathMatchu gdzie rozgrywka trwała po 30min jedna :| Proponuje następnym razem umieścić VIPa w miejscu w miare dostępnym lecz i takim by było go jakoś można bronić .
Wiem że różne są upodobania co do gry , mi się to srednio podoba .Może dlatego że nie potrafie usiedzieć długo w jednym miejscu :P:P:P
Mogliśmy wsumie ustalić jakiś czas gry ... może to by ja troche ożywiło.
Ale było OK :)

P.S może kupimy jakieś trutki na turystów ?:D:D:D

Pozdrawiam
Blady
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez Duch » Pon Wrz 11, 2006 2:13 pm

Powiem tak była bardzo fajna strzelanka. Żeby było zajebiście, to by musiało nie być tych *&^*&%#%@(@9387 cywilów ! Już mnie głowa boli.....
Na przyszłość gun już będzie nowy to bede już normalnie grał...
A fotki moze dam wieczorkiem :)
:ak:
Pozdro
Sadowski25
Semper Fi !
Awatar użytkownika
Duch

Miejscowość: Osiek
Gadu-Gadu: 5676422

Postprzez Chandler » Pon Wrz 11, 2006 2:58 pm

A może ci nieszczęśni ludzi to paintballowcy w cywilu którzy przyszli tam robić Wam na złość? :P :D
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Duch » Pon Wrz 11, 2006 4:07 pm

Witam
A oto i obiecane foty filmiki muszę dopiero przerobic na DivX bo maja po min 50mb. sporo fot wyciołem bo pewien typek mi sie wtryniał na kadr :mrgreen:
http://rapidshare.de/files/32739776/10. ... k.rar.html
Pozdro
Sadowski225
Semper Fi !
Awatar użytkownika
Duch

Postprzez MasterQ » Pon Wrz 11, 2006 5:32 pm

Taa...a ty to moze złośliwy nie jesteś..i to dosłownie na pare :P
Awatar użytkownika
MasterQ

Miejscowość: Z Bielska?

Postprzez Hunter » Pon Wrz 11, 2006 7:20 pm

Tak posprzatalismy... Ale mimo to jeszcze trzeba poswiecic 30 min na jednym lub dwoch spotkaniach na posprzatanie wszystkiego, tak aby gralo nam sie jeszcze lepiej(chodzi o halas podczas skradania).

Odbijanie Vipa nie polega na bezsensownym szturmowaniu budynku. Rowniez obrona Vipa nie polega na bezsensownym rozstawiniu sie w budynku. Po paru strzelankach dostrzeglismy Nasz blad i dlatego pozniej go wyeliminowalismy. Gdybysmy odbijali bodajrze w trzeciej rundzie szturmem to Gerarld wybilby Nas jak pionki z okienka(i tak Nas wybil);) Oczywiscie lubie szybkie i zgrabne akcje ale gdy walczy sie z dobrym przeciwnikiem jest to niemozliwe...

A o to dlugoooo oczekiwane zdjecia z mojego aparatu: http://rapidshare.de/files/32757511/KOz ... 6.rar.html
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Postprzez Duch » Pon Wrz 11, 2006 8:16 pm

Najważniejsze to posprzątsć to co ostre a takie niektóre żeczy zostawic bo klimat jest jak nagle sie coś usłyszy w pomieszczeniu obok... następnie ktoś woła GRANAT! i wio czysto :) (musze douczyć sie rzucania granatami (ziemniaki) bo w tym mam 4/10....

Kto jest za tym by dowiedzieć, sie kto jest właścicielem terenu i wysłać list z prośbą o wynajem lub coś podobnego np. za promowanie itp.. ?? wtedy mozna spokojnie wyprosić wścibskich "Cywili" bo ma sie papierek :P
Przemyślcie to bo sie opłaca :mrgreen:
Niektórzy właściciele wynajmą za darmo jeśli sie dobrze pogada objaśni itp... tu chodzi o odpowiedni papierek... zęby mozna było jak coswyprosic cywilów
POzdrawiam
Sadowski25
Ostatnio edytowany przez Duch, Pon Wrz 11, 2006 8:31 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Duch

Postprzez Chandler » Pon Wrz 11, 2006 8:22 pm

Wynajmem kozubnika...heh dobre. Czy są na tym forum milionerzy?
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości