Portal ASG Bielsko!

Kozubnik 27.08.06

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Kozubnik 27.08.06

Postprzez gERaLD » Nie Sie 27, 2006 6:56 pm

Było dziś naprawdę przyjemnie nie licząc nie planowanej przerwy spowodowanej nieodpowiedzialnym zachowaniem Paintball`owców

Rozgrywki przebiegały płynnie szybko i bez żadnych kłutni i problemów.
:D Na długo utkwi mi w pamięci rozgrywka z bladym jako vipem, gdy przedzieraliśmy się przez długi tunel mając za oświetlenie jedynie małą niebieską diodę :D było klimatowo...

No i ten Friendly Fire dziś był straszliwie częsty :twisted:

Wielkie dzięki dla B.O.S za przybycie i wspólne zajefajne bitwy jakie dziś rozegraliśmy.
Image
Awatar użytkownika
gERaLD

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: R.A.T.S.
Gadu-Gadu: 2866404

Postprzez Skrobo » Nie Sie 27, 2006 7:24 pm

Normalnie zestaw lizaków należy sie Ponchowi i R.A.T.S. za to że dzisiaj elegancko posprzątali pływalnie. Gdyby nie głupota malarzy strzelankę ocenił bym na 5. Akcja z Vipem...to trzeba było zobaczyć, akcja tak mi się podobała że normalnie po niej zapomniałem o malarzach poprostu wypasik (pozatym że prezydent Blady zginął na polu bitwy 5 metrów od celu). Już po wszystkim jeszcze zrobiliśmy z Kermitem i Tommym DeathMach (1 sprężyna, 1 elektryk, 1 gaziak) wbrew pozorom bardzo wyrównana walka (walczyłem shootgunem potworem Kermita wiecie o czym mówie :wink: ) na koniec zwiedziliśmy jeden z budynków na samym początku Kozubnika, ja poprostu wymiękłem i chcę tam zagrać (budynek stworzony do CQB) pozatym dzięki za przybycie (przybyli najlepsi) do następnego.
Ps : Tommy jeszcze raz sorry za wargę
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Skrobo

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Out of Space
Ekipa: BOS
Gadu-Gadu: 1931707

Postprzez Poncho » Nie Sie 27, 2006 7:49 pm

Jeeeee ! Lizaczki :P No ale było na prawde super, oprocz malarzy. Akcja z VIPem odjechana. Dzieki wszystki za wspaniały dzień i Blademu za podwózkę ;]

P.S Dzięki Albert za ból kolana, buehehe :D
Awatar użytkownika
Poncho
R.A.T.S

Ekipa: R.A.T.S
Gadu-Gadu: 3706123

Postprzez Skrobo » Nie Sie 27, 2006 8:02 pm

PS : no i kilka fotek z telefonu http://public.fotki.com/skrobo/270806/
jak macie jakieś fotki albo filmiki z kozubnika to dajcie linka
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Skrobo

Postprzez Blady » Nie Sie 27, 2006 10:14 pm

Hehe Ja również chciałbym bardzo podziękować tym co przybili za bardzo fajną strzelankę :):) Fakt faktem... najadłem się nerwów przez tych zasranych malarzy !! Ale pokazało to też... że Nasza kultura znacznie przewyzsza kulture Paintballowców :|:| :/ Ale myślę że jest to spowodowane tym ... Im więcej kasy masz , tym większym jesteś DUPKIEM! I to własnie dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyc! :[ Wrrr :P

Było kilka naprawde fajnych akcji! Runda z VIPem:D niezapomniana ;)
Jak zwykle kupa smiechu i dobrego AirSoftu! (znów zabiłem Skroba :D)
Ja z kolei chciałbym przeprosić Kermita za strzał w szyję :/ naprawdę nie było to celowe :/

Aha Panowie , wystarczy odrobina dobrych chęci i JESTEŚMY wstanie posprzątać ten basen !! my posprzątaliśmy góre przy użyciu desek w jakies 30min ! Z łopatami i większą siłą roboczą spokojnie moglibyśmy sprzątnąć prawie wszystko ! a napewno miejsca szczególnie niebezpieczne!

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !! :* :D

Pozdrawiam
Bladziuszny
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez markielic » Pon Sie 28, 2006 12:31 am

kurcze naprawdę serdeczne dziekiPanowie za przbycie i rozegranei naprawdę kilku bardzo fajnych oraz szybkich rund....po raz pierwszy od dłógiego czasu nie było nerwów z powodu czitowania :wink: jedynie cholerni malarze...no, ale cóż zawsze cos musi stanąć na drogdzę dobrej zabawie...

poza tym wszystkim to naprawdę, ale rundka z VIPem czy death mache(zwłaszcza ten w którymGerard skitrał sie w pomieszeniu obok basenu i przetyrał mnie oraz Andrzeja po zadkach;)były miodne...cytując Alberta:"dla mnie bomba"....

no i na koniec należą się gratulacje i kwiaty dla żonyAndrzeja, która dzielnei znosiła trud pracy fotografa i pozwoliła zagraćAndrzejowi ostatnei rundy :mrgreen:

p.s.serdeczne dzięki dlaPawła za pozdówkę tam i z powrotem....jestemTwym dłu(ó)ż(rz)nikiem :D
Awatar użytkownika
markielic
R.A.T.S

Miejscowość: R.A.T.S.

Postprzez Majo » Pon Sie 28, 2006 6:13 am

:/ pozostalo mi sie nasycic fotkami ale pod tym linkiem nic nie ma :/
8 Kompania Piechoty Górskiej - Grupa paramilitarna
Awatar użytkownika
Majo

Miejscowość: Cieszyn

Postprzez Tommy » Pon Sie 28, 2006 9:41 am

Fajowo, tylko przez malarzy trochę krótko i dlatego musieliśmy sobie z Kermitem i Skrobem zrobić jeszcze na koniec deatchmatch'a.

Sorry Blady że na dachu nie przerwałem od razu gry po Twojej serii ale naprawdę nie poczułem kulek, mam luźny mundur na górze i wszystko musiało "siąść" właśnie tam.
Awatar użytkownika
Tommy
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Boro » Pon Sie 28, 2006 10:32 am

Elegancko było 8) Bardzo dynamiczne tempo na poczatku zostało rzeczywiście trochę stłumione przez paintballistów, ale potem udało się jeszcze parę razy zagrać na fajnym poziomie. Czekam tylko na zdjęcia robione przez żonę Andrzeja :wink:
Dowódcy dzielą się na tych co mówią "NA PRZÓD", i tych co mówią "ZA MNĄ"
http://www.asgbielsko.pl >>> http://tomaszborowski.com
Awatar użytkownika
Boro

Postprzez polewka » Pon Sie 28, 2006 11:43 am

no żałuje ,ze mnie nie było :/ a o co chodzi z tymi malarzami, co zrobili?
Awatar użytkownika
polewka

Miejscowość: Bielsko
Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 4157162

Postprzez Skrobo » Pon Sie 28, 2006 1:33 pm

Wrzuciłem zdjęcia które robiła Żona Andrzeja http://public.fotki.com/skrobo/270806/
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Skrobo

Postprzez Gość » Pon Sie 28, 2006 2:25 pm

witam wszystkich i pozdrawiam tych co byli na strzelaniu , dzieki za swietna zabawe a co do incydentu z niepelnosprawnymi umyslowo to niemozna miec do nich pretensj bo ponoc malowanie uspokaja i pomaga przetrwac chwile bez lekow :)

sorry blady i sorry pawel za to ze was utuklem , myslalem ze to wrog

wielkie dzieki blady za transport na nastepne strzelanie tam kazda ekipa zabiera lopate do odsniezania albo szczote :) najlepiej sie maja niezrzeszeni bo oni moga zabrac jedno i drogie :)

Poncho sorry za serie po kolanach _)
Gość

Postprzez Albert » Pon Sie 28, 2006 2:31 pm

Boro jak zwykle niezła synchronizacja ja wystawiam ty zdejmujesz a Skrobo na sobie czuje :)

fajne szybkie rozgrywki niezła komunikacja i MALINOWA dynamika musimy to powtórzyć
Awatar użytkownika
Albert
R.A.T.S

Miejscowość: R.A.T.S

Postprzez Hunter » Pon Sie 28, 2006 3:04 pm

Tylko żałować ... Mialem dojechac do Was kolo 16:00 ale jak rozmawialem z Bladym to do konca mieliscie pare strzelanek wiec zrezygnowalem. A tak wogole to do ktorej siedzieliscie bo nie wiem czy dobrze zrobilem ?
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter

Miejscowość: Rybarzowice
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez Tommy » Pon Sie 28, 2006 3:24 pm

Z tego co pamiętam my siedzieliśmy prawie do 19 ale reszta pojechała chyba koło 17, nie pamiętam dokładnie.
Awatar użytkownika
Tommy

Gadu-Gadu: 11666428

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości