Portal ASG Bielsko!

8 VI 2008 - "The Last Hope"

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

8 VI 2008 - "The Last Hope"

Postprzez Kriseq » Nie Cze 08, 2008 3:05 pm

Jestem wykończony :P Świetny scenariusz świetna strzelanka. Dziękuję Marcinosowi, Elektronikowi i Irkowi za spacer ;) No i czekam na zdjęcia...
Status: Missed in action
Służyć i chronić
Image
Awatar użytkownika
Kriseq

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Kraków

Re: 8 VI 2008

Postprzez BAATT » Nie Cze 08, 2008 3:22 pm

Kriseq jak mozesz to napisz w temacie "THE LAST HOPE" ....

Dziekuje wszystkim za przybycie i swietna wymiane kompozytu.
Powiem tak ze juz z gory zalozone bylo, ze delegacja MUSI wyruszyc (falszywa czarna skrzynka) i ze prawdopodobnie zostanie rozwalona :P
Dziekuje Martynie, Stefanowi i Rilsirowi za to nudne siedzenie jako RK :) Cale odbijanie podczas wymiany Czarnej Skrzynki wyszlo wprost idealnie jak to oczekiwalem. Silent kill w srodku, reszta rozwalona przez czajace sie w krzakach EJ - mniam !!!
Ostatnia proba odbicia bazy EJ nieudana niestety :P
Dziekuje wszystkim za dostosowanie sie do wymogow, zachowanie kultury i zrobienie tego co mieliscie za zadanie !

Ostatnia CTF ciekawa, bardzo mi sie podobalo.

PS. Odnosnie fotek ode mnie - jesli nie dam rady wrzucic ich dzis, zrobie to w poniedzialek

Nazwę tematu zmieniłem, a swoją drogą, to mógłbyś zacząć stosować polskie znaki... - Vendetti
BAATT

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 5438120

Re: 8 VI 2008 - "The Last Hope"

Postprzez Sepczyn » Nie Cze 08, 2008 3:32 pm

prze zajebiaszczy scenariusz i ogólnie wszystko ok :D
Sepczyn

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: B-B centrum
Gadu-Gadu: 9971913

Postprzez Kid » Nie Cze 08, 2008 3:32 pm

Wszystko bardzo fajnie. Jest tylko jeden problem - jestem ledwie żywy... xD Dzięki za bardzo fajny scenariusz i swoją drogą skoro EJ mają skrzynkę to spokojnie można zrobić część drugą tego scenariusza - pomyślcie o tym. Zaraz wrzucę całe 4 foty z mojego telefonu xD
Image

Image

Image
Awatar użytkownika
Kid

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Górki (nie)Wielkie
Gadu-Gadu: 4144385

Postprzez luxis » Nie Cze 08, 2008 3:38 pm

Dzięki wszystkim za super strzelankę i szczególnie ekipie która panowała nad całym scenariuszem ;) Przyznam, że efekt z czarną skrzynką którą miałem zanieść do bunkra był prze zajebiście nieprzewidywalny xD Dzięki Daraq, Majster za magazynki. Mam nadzieję że to nie ostatnie tak fajne niedzielne spotkanie ;D

Do zaś!
From this day to the ending of the world,
But we in it shall be remember'd;
We few, we happy few, we band of brothers;
For he to-day that sheds his blood with me
Shall be my brother...
Awatar użytkownika
luxis

Miejscowość: Ligota
Ekipa: Niezrzeszony
Gadu-Gadu: 1267519

Postprzez Kid » Nie Cze 08, 2008 3:43 pm

Image

Image

Image

Image
Image

Image

Image
Awatar użytkownika
Kid

Miejscowość: Górki (nie)Wielkie
Gadu-Gadu: 4144385

Postprzez Vendetti » Nie Cze 08, 2008 3:48 pm

Scenariusz uważam za udany, trochę się zmęczyłem, ale warto było. W praktyce nie wystrzeliłem nawet jednego całego magazynka, zdecydowanie więcej było chodzenia, biegania, skradania itd., niż samych akcji, a przynajmniej tych z moim udziałem. A jednak trzeba przyznać, że rzeczywiście "nic tak nie cieszy, jak bycie ostrzelanym bez rezultatu"! :-)

Dzięki wielkie dla organizatorów, bo nie było zbyt wielu niedociągnięć, a wszystko działało. Dzięki również dla towarzystwa, które nie sprawiało żadnych kłopotów (nie wiem jak inni, ale ja sam żadnego terminatora nie spotkałem). Do zaś, zwłaszcza, że jak już wspomniał Kid, scenariusz aż prosi sie o drugą część. :)
Utrinque Paratus!

"Dźwięk otwieranej czaszy spadochronu zlał sie z dźwiękiem uderzenia o ziemię."

Image
Image
Awatar użytkownika
Vendetti

Miejscowość: Colchester
Ekipa: Brygada
Gadu-Gadu: 10354706

Postprzez LogaN » Nie Cze 08, 2008 4:07 pm

Mi się ogólnie podobało, chociaż poraz pierwszy nie ubiłem nikogo na strzelance ;p. Scenariusz był tak planowany, żeby mimo wszystko doszło do wymiany. Jedna rzecz mi się nie podobała w scenariuszu - chciałem, żeby na koniec była większa sieka przy budynku :). No, ale wyszło jak wyszło, mam nadzieję, że obyło się w miarę bez nieporozumień.

Druga część scenariusza? Hmm.. pomyślimy :D.

Dzięki za świetną wymianę kompozytu oraz dzięki specjalne dla takich osób jak:
Martyna, Rlisir, Chupacabra - za zajęcie się czarną robotą - czyli bycie w RK :).

Dla BaaTT'a - za ogarnięcie "Żółtków" :D.

Oraz dla Yogiego, który odwiózł mnie i Martynę niemal pod sam dom :) wielkie dzięki, zaoszczędziłeś mnóśtwo naszego czasu :).

Dzięki też za porobienie dziur w czarnych skrzynkach, i ogólnie za tak duże zainteresowanie naszym scenariem :). Mam nadzieję, że się podobało :). Dzięki wszystkim i do zobaczenia na następnej strzelance :).
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez Jaguar » Nie Cze 08, 2008 4:45 pm

Było super. Pozdr dla wszystkich i do zobaczenia na nastepny raz.
Image
Gdzieś w pyle wojny........
Awatar użytkownika
Jaguar

Miejscowość: Gilowice
Ekipa: BROS
Gadu-Gadu: 2735404

Postprzez Ketsok » Nie Cze 08, 2008 4:50 pm

Dzięki wielkie Logan za organizację... Było swietnie :) szczegolnie ta zasadzka na delegacje SK :) to bylo pieknie :) popadali jak muchy :D

No i oczywiscie moje fragi typu "ejj nie strzelaj do swoich <zerkneicie kolesia na moje ramiona - czyli brak taśm)... aha..."
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Postprzez szatun » Nie Cze 08, 2008 5:11 pm

Dobra robota Logan sceniariusz udał sie nad podziw, jestem padnięty i zadowolony oby więcej takich spotkań. Specjalne podziękowanie dla Chupacabry za to, że pozwolił nowemu poprowadzić sie w CTF do bunkra przeciwnika, było zaje.......fajnie (Ogólnie tylko siedmiu na moim koncie za całą grę ale i tak sukces). I dzienks dla Danutki za zabranie skrzynki ode mnie dzięki temu mogłem zaliczyć 6 żółtych "much" za 1 razem(ciem? kapciem;P). Ogólnie+10 dla was (poza małym wnerwem w bazie po scenariuszu) było git. :D
" I AM AN INDESTRUCTIBLE MASTER OF WAR"
Image

http://www.youtube.com/watch?v=sL51_QEA1ks
szatun
Sznikers

Miejscowość: Andrychów
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT
Gadu-Gadu: 6917929

Postprzez deffik » Nie Cze 08, 2008 5:22 pm

Podziękował wszystkim :) co prawda nic nie zrobiłem dziś <;/>
I BOYl mi padł... ale i tak świetnie było.
Szczególnie Kidowi za klamkę :), BAATTowi za zabawę na bunkrze, Loganowi za hmm scenario i Brygadzie :D
Astalinowi, Daraqowi, i dwóm osobom jescze (nie znam imiom/ksyw) za pomoc przy BOYlu

PS. LogaN powiedz Ice'owi że jest plewą ode mnie. :)
Image
___
Zamieniłem spust w replice na spust migawki, ale jeszcze do ASG wrócę :)
//...M.I.A.
Awatar użytkownika
deffik

Ekipa: rQs
Gadu-Gadu: 2310691

Postprzez RopsonBSTO » Nie Cze 08, 2008 6:03 pm

No co tu dużo gadać... zajebiście było :)

Dzięki za scenariusz!

Dzięki koledze (bodajże Maciek o ile dobrze pamiętam, ale nick z forum zapomniałem - ale wydaje mi się, że 'emgee' :P) za batkę z G36... mam ją nadal (nie posiała się nigdzie :D) odezwij się do mnie, żebym wiedział gdzie się odezwać przed oddaniem :P WIELKIE DZIĘKI - uratowałeś mi życie :D

Dzięki Kid za fajne fotki :P z dwoma broniami hehe :D

Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem!
Ropson BSTO
''idziemy jutro na paintball - weź rozpuszczalnik, będziesz medykiem'' :D

Image
Image
Awatar użytkownika
RopsonBSTO

Miejscowość: Oświęcim (BSTO)
Ekipa: Black Shadow Team Oświęcim
Gadu-Gadu: 8706249

Postprzez marcinos » Nie Cze 08, 2008 6:46 pm

Hmmm...
Scenariusz uważam za bardzo udany, także należą się brawa dla organizatorów ;) A zmęczony byłem nieziemsko :D - ostatni raz z Kriskiem na spacery chodzę ;) :lol:

Walczyłbym i w CTF, ale pośrodku Crossa bateria odmówiła współpracy :lol: Także panowie którzy wtedy tam byli nie dziwcie się że założyłem czerwoną szmatę nie trafiony :)

Pozdrawiam i do następnej tak udanej imprezy :)
Awatar użytkownika
marcinos

Gadu-Gadu: 2208027

Postprzez LogaN » Nie Cze 08, 2008 6:59 pm

DeFFik napisał(a):PS. LogaN powiedz Ice'owi że jest plewą ode mnie. :)

Z pewnością tak zrobię,
pozdrawiam ;).
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

CTF, podkładanie bomby i inne banały, nawet najładniej opisane, to NIE scenariusze!
Awatar użytkownika
LogaN

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości