Portal ASG Bielsko!

Sarni Stok - 20 sierpnia

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Postprzez Chupacabra » Pon Sie 21, 2006 11:19 am

Raz zaatakowaliśmy jak udało nam się zapanować nad chaosem ;) A dzielenie się na oddziały nie było nam obce, prawie cały czas (poza momentami gdy broniliśmy bazę) mieliśmy 2-3 oddziały wykonujące różne zadania, ale niewiele to dało, bo wielokrotnie wspomniany chaos paraliżował nasze działania :mrgreen:
Image
Awatar użytkownika
Chupacabra

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Stewart, GA
Gadu-Gadu: 3223187

Postprzez Chandler » Pon Sie 21, 2006 11:41 am

No i radiokomunikacja była źle rozdysponowana, wielokrotnie nie mieliśmy kontaktu z kilkoma nawet oddziałami.

Co do zasadzek - ja w każdym razie w żadną nie wpadłem :mrgreen: A my też się parę razy zasadzaliśmy, ale nikt tamtędy nie przechodził. Wogóle pierwsza akcja grupy szturmowej była świetnie zorganizowana i przygotowana, szkdoa że Baza nas odwołała jak byliśmy już prawie pod Waszym budynkiem :?
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Gość » Pon Sie 21, 2006 12:22 pm

o tak zmieniając temat , szukam team-u który by mnie przygarnął , jest jakiś chętny?? (Partyzant)
Gość

Postprzez partyzant » Pon Sie 21, 2006 2:38 pm

CZESC Majo , ty jesteś BOS?

// OFFTOPIC - takie sprawy proszę załatwiać przez PW, e-mail lub GG, a tak w ogóle składy ekip są wypisane w odpowiednich tematach, np. tak jak tutaj: http://asgbielsko.pl/viewtopic.php?t=46 //
Partyzant
partyzant

Miejscowość: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Chandler » Pon Sie 21, 2006 3:03 pm

Aha Gerald, robił zdjęcia jeden koleś aparatem Stefana. Powinny być dzisiaj.
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez partyzant » Pon Sie 21, 2006 3:07 pm

ok odnośnie strzelanki jeśli mogę to...
- fajnie że strzelanki są
- fajnie że coraz więcej ludzi na nich bywa
- ale punktualność !!! woła o pomstę do nieba!!! większość z was jest z bielsk alub okolic ale ja mam daleko, więc boli mnie bardzo że ja jadąc 60km w jedną stronę jestem o 9.00 a inni o 10 !!!
Partyzant
partyzant

Postprzez Chandler » Pon Sie 21, 2006 3:11 pm

Godzina na którą mielismy się stawić na miejscu to 9.30, to że byłeś wcześniej to nie nasza wina. Musieliśmy jeszcze odebrać z dworca dwie osoby, które jechały z Milówki i Skoczowa, a ich najwcześniejsze pociagi docierały o 9.20. Oni też mają troszeczkę daleko ale nie wołąją o pomstę do nieba, mimo że wloką się z całym sprzętem busami/pociągami. Poza tym na pewno nikt nie przychodził o 10, najpóźniej 9.50 na oko.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez partyzant » Pon Sie 21, 2006 3:14 pm

Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko:
Godzina 9.00 na miejscu. Kto tam jeszcze nie był, niechaj zjawi się 8.30 pod Tesco, Rangers will Lead The Way Wink Przygotujcie się na cały dzień strzelania; weżcie wodę, jedzienie, ammo, batki i green gas Wink
Na początek proponuję zagrać BOSowe flagi - w tym temacie uzgodnimy drużyny, kolorki, dodatkowe zasady itp. To nam powinno zlecieć albo do 14.00, albo do definitywnego zwycięstwa jednej z drużyn. Po 14.00 proponuję zagrać jakiś nowy scenariusz, który potencjalny pomysłodawca przedstawi, lub zwykłe jebanki w lesie, aż do wieczora.
Są pytania?
Wysłany: Pon Sie 14, 2006 17:33 Temat postu: Sarni Stok 20.08
First Lieutenant Chandler

EDIT:

albo ja źle widziałem albo...
/Każdy użytkownik Forum powinien się z regulaminem zapoznać. Nie piszemy dwóch postów pod rząd - Chandler/

A moderatorzy są od moderowania ( ;
Partyzant
partyzant

Postprzez Chandler » Pon Sie 21, 2006 3:18 pm

Wypadałoby przeczytać CAŁY temat odnośnie strzelanki a nie tylko pierwszy post.

Wszyscy którzy jadą pod Tesco autobusem nr 8, spóźnią się pół godziny.

EDIT. Aha jeszcze a propos Socoma, bo dopiero teraz edit Geralda doczaiłem - nie wiem jakim prawem nie poczułem, bo to normalnie z przyłożenia było, więc sami wiecie że się powinienem zwijać z bólu :) Musiałem w pas dostać czy coś takiego.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez partyzant » Pon Sie 21, 2006 3:40 pm

czy jeździcie wy gdzieś na strzelanki??? mam propozycje, organizują to ludzie z mojego okręgu, ponoć ma być fajne. co wy na to???
http://members.lycos.co.uk/forumfhs/viewtopic.php?t=316
Partyzant
partyzant

Postprzez Chupacabra » Pon Sie 21, 2006 4:32 pm

Image
Awatar użytkownika
Chupacabra

Miejscowość: Fort Stewart, GA
Gadu-Gadu: 3223187

Postprzez Blady » Pon Sie 21, 2006 4:41 pm

Ja sie tylko wlacze do tej ostrej wymiany zdan... mianowicie Bylo juz sporo po 10 ! zanim wszyscy sie zebrali :| i jestem w stanie dać sobie uciąc kawałek sznurówki z buta ... bo jeszcze pytałem geralda który powiedział mi że jest juz 10:30 !! a reszty niema ! dlatego też zabrałem kilka osób i poszedłem na 1 bunkier by pokazać im teren no i przy okazji zobaczyć czy tam niema reszty która jeszcze nie dotarła :| po drodze spotkaliśmy BOSsów ;) no a jak wróciłem to już była cała rodzinka w komplecie :P

No to tyle żebyście się już nie kłucili o to o której godzinie kto był ... chociaż też się zaczynałem wkur***ć jak sporo osób nie było :/

Pozdrawiam
Bladziuszny
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez Chandler » Pon Sie 21, 2006 4:51 pm

Przecież nie mogliśmy zostawić Stefana i Grishnaga na dworcu, a zaraz jak ich przywieźliśmy ruszyliśmy do budynku i byliśmy tam zanim BOS i RATS tam dotarli. Więc już w sumie nie wiem jak z tymi godzinami. Nievażne. W sumie to ja się tam o godzinę nie kłócę, mówię że uprzedzaliśmy jak się to ułoży. Ja pierdziele kłócimy się jak dzieci w pisakownicy o pierdoły :| Dajmy spokój, było fajnie i to jest najważniejsze.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez Blady » Pon Sie 21, 2006 5:54 pm

Chandler :D:D ale ja sie nie chce kłucić :D niema o co :D
Hehehe tylko chcę żebyś wiedział ... że na miejscu to własnie my bylismy pierwsi ;) i czekalismy na resztę:P ale to taki szczegół nieważny:D Hehehe
Ale koniec tematu :D trza usunąć offtop :D
/No ładnie się namęczyłem żeby temat jakoś wyglądał, sorki jeśli ktoś swoich postów nie poznaje :D Temat wyczyszczony - Chandler/

Pozdrawiam
Blady
Awatar użytkownika
Blady
R.A.T.S

Miejscowość: Bielsko-Biała City

Postprzez ZooM » Pon Sie 21, 2006 8:44 pm

A wiecie co mnie denerwowało ? Strzelanie urwa podczas odpoczynku i/lub wymachiwanie we wszystkie strony bronia :evil: Trzeba ustalić kurde jakaś zasade przerwa ? broń w kącie i okulary na nosie bo normalnie mnie krew tam zalewała :evil:

Wrrr ale sie ZooM'ik wk**wił

Dzięki za strzelanke nie zapomne szturmu na nasz bunkier... :o

Pozdr. ZooM :lol:
ZooM

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości