Portal ASG Bielsko!

Sarni Stok - 20 sierpnia

Luźne rozmowy po spotkaniach, komentarze, spostrzeżenia itp.

Sarni Stok - 20 sierpnia

Postprzez Gość » Nie Sie 20, 2006 2:25 pm

fajnie było , dzięki za zabawe
Gość

Postprzez Goose » Nie Sie 20, 2006 2:37 pm

Było nie zle - (temu panu co pozyczylem P99 przeslicie wiadomosc zeby na nastepna strzelanke wzial i oddał :) ) - zwycieska salwa w powietrze tez fajna była - a bodajże- Sadowski z tym "małym komandosem" którzy uciekali przed walterem rozlozyli mnie tak że sie popłakałem
PS - dziekuje przeciwnikom którzy zmusili mnie do tak długotrwałego sprintu (szkoda ze pozniej pod krzaczkiem koło naszej bazy odpoczywali........) Nigdy tak szybko nie biegłem :D
Ostatnio edytowany przez Goose, Nie Sie 20, 2006 4:26 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Goose

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała oś. Sarni Stok
Gadu-Gadu: 6816339

Postprzez Boro » Nie Sie 20, 2006 3:51 pm

No Panowie, koalicja BOS & RATS wyszła lepiej nież PO & PIS heh... absolutne zwycięstwo, zajefajny szturm budynku (GRANAT! JAZDA!), ciekawe podejścia, wymiana ognia w lesie sprawiły, że przeciwnik praktycznie raz nas zaatakował 8) No i jak ze Skrobem puściliśmy się w pościg za niedobitkami, a potem inteligentna i skoordynowana akcja (Rydzyk? Dupa Dupa! :lol: ) na środkowy bunkier... wypasik :)

Kolejne doświadczenia wyniesione, staję się coraz lepszym w te klocki heh :wink:
Ostatnio edytowany przez Boro, Nie Sie 20, 2006 7:23 pm, edytowano w sumie 1 raz
Dowódcy dzielą się na tych co mówią "NA PRZÓD", i tych co mówią "ZA MNĄ"
http://www.asgbielsko.pl >>> http://tomaszborowski.com
Awatar użytkownika
Boro

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: BOS

Postprzez Gość » Nie Sie 20, 2006 5:07 pm

bez kitu...ale bodaj najlepsza spotkanie na jakich miałem przyjemność być odkąd wszstko zaczeło się układać...serdeczne podziekowania dla współkompanów(tak podczas obrony bunkra na początku jak i później podczas szturmu budynku-cieszę się,że mogę mieć tak pewne"plecy")oraz przeciwnikom, którzy okazali cheć walki i toczyli ją do samego końca(wychodzenie z bunkra pod pretekstem wrzucenia doń granatu było boskie....=)...jedyne do czego bym sie doczepił i proponowałbym wyeliminowac na nastepnym szczelaniu to nieśmiertelność...

viva palesina=)
Gość

Postprzez Chandler » Nie Sie 20, 2006 6:11 pm

Dzięki wszystkim za strzelankę, ja właśnie wróciełem 8) Na początku był chaos - było średnio, w sumie to za dużo ludzi, brakowało kogoś, kto by to ogarnął. Nie znaliśmy się, więc współpracowało się źle, poza tym tylko Rangers znali teren. Nie mam pretensji - sam proponowałem te składy i dzięki temu sporo się nauczyłem, poznałem też fajnych ludzi z którymi się zgrałem.
Potem, jak połowa się zwinęła graliśmy obronę i atak budynku - był po prostu miód! Klimat był świetny, gęsta atmosfera i wogóle super. Dzięki szczególnie tym, którzy doczekali tego czasu.
Aha, i mały wniosek - odkąd RATS sobie poszli, BOS przegrał z nami (Rangers & Green Berets & Piechota Górska & paru innych), przy wyrównanych składach, z rzędu wszystkie rundy, z wyjątkiem ostatniej którą sami zcharzniliśmy, czyli respect dla RATS :wink:
Dzięki wszystkim z teamu, zwłaszcza za świetną grę w "drugiej fazie" naszego zlotu (41 chłopa to już chyba zlot :) ).
Ostatnio edytowany przez Chandler, Pon Sie 21, 2006 7:11 pm, edytowano w sumie 1 raz
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Tommy » Nie Sie 20, 2006 6:16 pm

Chandler napisał(a):BOS przegrał z nami (Rangers & Green Berets & Piechota Górska & paru innych) z rzędu wszystkie rundy, z wyjątkiem ostatniej którą sami zcharzniliśmy

Aaa, to w takim razie chciałem wam podziękować za schrzanienie ostatniej rundy, dzięki temu mamy jedną honorową :D

I jeszcze chciałem dodać że mnie się grało świetnie zarówno wtedy kiedy z R.A.T.S.-ami wygrywaliśmy grę z flagami jak i później kiedy po naszych mega-szturmach ;) ginęliśmy z rąk "koalicji".
Awatar użytkownika
Tommy
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 11666428

Postprzez Monty » Nie Sie 20, 2006 6:30 pm

Dzięki wszystkim za świetną strzelankę. Super akcjie szczególnie ostatnie (beszczelny szturm na budynek wg taktyki Skroba :D ). Ale i tak wszystko było zajefajne, choć nie powiem było nam ciężko :wink:
Utrinque Paratus!
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Monty
Bunker Builder
Bunker Builder

Miejscowość: znik
Gadu-Gadu: 5397779

Postprzez Chandler » Nie Sie 20, 2006 6:32 pm

Tommy nie ma za co, zrobiliśmy to specjlnie dla Was - z grzeczności :D

I w żadnym razie nie miałem na myśli że jesteście "cieńcy" - po prostu oddałem honory RATSom :]

Ogólnie strzelankę zaliczam do udanych - jak chyba każdą :wink:

PS. Ale ogólnie nie wiem czemu Skrobo miał pretensje że godzinę budynek atakowaliśmy, bo to było przynajmniej skuteczne, a megaszturmy...no cóż :P Megaszturmy sprawdzają się w wypadku AT, kiedy zaskakuje się przeciwnika, a nie gdy on się tego spodziewa. Między wieloma innymi o taką wiedzę jestem bogatszy po dzisiejszym :] . Naprawdę, 40 osobowe strzelanki to kopalnia doświadczeń, szczególnie gdy jest dużo ludzi których się nie zna, od każdego można się czegoś nowego nauczyć.

EDIT. Zapomniałem oddać honory również Piechocie Góskiej - pokazaliście się ze znakomitej strony, brawo!
Ostatnio edytowany przez Chandler, Nie Sie 20, 2006 7:23 pm, edytowano w sumie 1 raz
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez Duch » Nie Sie 20, 2006 7:04 pm

Było poprostu SUPER!!!!! Choć "Na początku był chaos..." później było świetnie !! Suepr akcje, wzrost adrenaliny a na końcu seria w kręgosłup z AEG'a poprostu MIODZIO!!!!
Oby wiecej takich strzelanek ! :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Duch

Miejscowość: Osiek
Gadu-Gadu: 5676422

Postprzez Witek » Nie Sie 20, 2006 7:26 pm

Dziękuje wszystkim za wspaniałą strzelanke. Było nam cięzko przy odbijaniu flag, ale gdy potem zmieniły sie składy to było EXSTRA.
Kulka ze snajpy w twarz nie była przyjemna ale i tak było OK. Jeszcze raz dzięki.
Image
Image
Awatar użytkownika
Witek

Miejscowość: Bielsko- Biała

Postprzez GRISHNAG » Nie Sie 20, 2006 7:34 pm

AVE bylo zajebiście!!!!!!.. poporstu cud i miód....... BOS'om coś cieńko szło z tym szturmowaniem bunkra.. i hasło Skorba..."kto do mnie strzelił? skąd do mnie strzelił??" buhahahahaha.. to bylłem ja:P.....snajperos numeros unos......

AVE! takrze dla piechoty... i kolesia z którym broniłem tylnego wejścia..... oby tak dalej :]
Ostatnio edytowany przez GRISHNAG Nie Sie 20, 2006 7:40 pm, edytowano w sumie 3 razy
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GRISHNAG
Private First Class
Private First Class

Miejscowość: wózcokS

Postprzez Chandler » Nie Sie 20, 2006 7:34 pm

UWAGA! Na strzelance zginęło jedno z amerykańskich radyjek Stefana! Wygląda na to, że ktoś je wziął do domu, ostatni z nim widziany był facet z AUGiem i kręconymi włosami, w t-shircie, z Andrychowa. Kto cokolwiek wie o radyjku albo ma jakiś kontakt z tym gościem - pisać na gg Stefana, podane w jego profliu.
Ostatnio edytowany przez Chandler, Pon Sie 21, 2006 7:12 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Postprzez Hunter » Nie Sie 20, 2006 7:46 pm

Tak. RATSi i BOSi odegrali b. dobre spotkanie. Jesli chodzi o chaos to czegos takiego w naszych druzynach wogole nie odczulem i z tego jestem zadowolony(nie przypuszczalem nawet, ze moglo byc inaczej:). Co do ogolnej opinii na temat dzisiejszego spotkania, mysle, ze zawsze moze byc lepiej. Ale to jest kwestia czasu.
Co do "respektu" Chandlera dla Ratsow. Chcielismy przecwiczyc szturm na budynek co na pewno kiedys sie nam przyda, a ta sytuacja byla idealnum treningiem. W koncu uczy sie na bledach. Co do Waszych 1 godzinnych "akcji" - to mial byc szturm a nie bawienie sie w kotka i myszke. My zalapalismy Wy nie....
Dzieki Wszystkim za przybycie.
Pare fotek z dzisiejszej strzelanki. http://rapidshare.de/files/30127845/Sar ... 8.rar.html
W sierpniu do Woja!
Awatar użytkownika
Hunter
--------B.O.S-------- Division-Alpha

Miejscowość: Rybarzowice
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 6873121

Postprzez GRISHNAG » Nie Sie 20, 2006 7:48 pm

hehehe Hunter.. to był szturm.... ale w takim lekko zwolnionym tempie :]
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GRISHNAG
Private First Class
Private First Class

Miejscowość: wózcokS

Postprzez Skrobo » Nie Sie 20, 2006 7:49 pm

Ogólnie fajna strzelanka. Wielkie dzięki dla Bora, elegancko się z tobą współpracowało, akcja ze szturmem na budynek poprostu wypasik!!! Potym jak chłopcy z Wellami zrobili co mieli zrobić nastały stałe elementy gry czyli szturm i obrona budynku. Chciałem pokazać chłopaką technikę jaką stosują warszawskie ekipy ASG czyli tak zwane zasypywanie (również bardzo często stosowana przez malarzy). Za pierwszym razem nie poszło nam i wybili nas przed budynkiem, za drugim chłopaki już załapali i zgineliśmy wszyscy ale w budynku, a za trzecim razem 8) zasłona, wbicie i bazlitosna eliminacja. Jeden ze stałych elementów gry mamy już przetrenowany.

Megaszturmy sprawdzają się w wypadku AT, kiedy zaskakuje się przeciwnika, a nie gdy on się tego spodziewa. Między wieloma innymi o taką wiedzę jestem bogatszy po dzisiejszym :]

...AT??
Człowieku taktyka którą zastosowaliśmy z AT ma tyle wspólnego co Rydzyk z zespołem Six Feet Under ( czytaj - nic). AT wkradają się do budynku niezauważeni i zaczynają czysczenie gdy są od wroga na odległość rzutu beretem, robią to na rozkaz (gdy są pewni że budynek został oczyszczony z zakładników) bądź gdy wróg nawiąże z nimi kontakt (np: wzrokowy). Taktyka zaproponowana przeze mnie dzisiaj ma za zadanie:
1. Dać do zrozumienia przeciwnikowi że i tak tam wejdziemy i rozwalimy wszystkich.
2.Zasypanie przeciwnika ogniem tak żeby nawet nie mógł nawet wychylić głowy z za rogu.
3. Ma przebiegać szybko i sprawnie (co osiągneliśmy na sam koniec)
Ogólnie tak jak było tak miało być nasze trzy szturmu trwały tyle co wasz jeden gdyż w tz czyszczeniu należy wbić się szybko i szybko wyczyścić budynek tak żeby przeciwnik niewiedział co jest grane.

To byłem ja Jarząbek.[/img]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Skrobo

Miejscowość: Out of Space
Ekipa: BOS
Gadu-Gadu: 1931707

Następna

Wróć do Po spotkaniach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość