UWAGA! Forum zostanie zarchiwizowane 31 lipca 2018r. Zapraszamy do grupy na Facebooku.

AirsoftMarket.pl

Zasłona dymna z papierosów, setki butelek whiskey i weterani odpoczywający po ciężkim dniu walki... tutaj odrywamy się od ASG ;)

AirsoftMarket.pl

Postprzez Holnista » Pon Lip 29, 2013 9:42 pm

Witajcie.

Ostatnio wpadłem na pewien pomysł, a skoro miałem trochę czasu to zająłem się jego realizacją.

Zauważyłem, że masa osób wstawia ogłoszenia typu sprzedam/kupię/zamienię na facebooku i forach (i chodzi mi tu o airsoft).

Stworzyłem więc serwis z ogłoszeniami właśnie tego typu i tylko z tematyki ASG (coś jak airsoftowe allegro :P) oczywiście całkowicie za darmo.

Pewnie wielu z was powie: "Po co to skoro można napisać na forum albo facebooku" - racja. Można, ale sami przyznacie, że jest to trochę tak jakby zrobić zdjęcie ekranu aparatem zamiast strzelić screena klawiszem.

Czekam na wasze opinie (i krytykę)

http://www.airsoftmarket.pl/index.php

//Edit:
Wytrzeźwiałem już. Temat do kosza ;)
Ostatnio edytowany przez Holnista, Śro Lip 31, 2013 12:33 pm, edytowano w sumie 1 raz
Chwalcie pana i podawajcie amunicję !

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Holnista

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Cieszyn
Ekipa: Wolny strzelec

Re: AirsoftMarket.pl

Postprzez Bartosz » Pon Lip 29, 2013 11:38 pm

Pewnie lepsze niż allegro, ale czy lepsze niż komis na wmasg - tylko, jeśli zyska większą popularność. W każdym razie - powodzenia.
Image
Engineers, eyes and ears!
I love the fucking Army. And the Army loves fucking me.
Awatar użytkownika
Bartosz
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Brzeg
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 4623396

Postprzez Rasta » Wto Lip 30, 2013 6:07 pm

nie koniecznie lepsze niż allegro ... jeśli ktoś cię wy@^$&*% to zawsze jest jakieś zabezpieczenie ze strony allegro tutaj mamy wszystko na słowo honoru.
A w końcu możemy zechcieć handlować z kimś spoza naszego regionu.
Awatar użytkownika
Rasta

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: ŻYWIEC
Ekipa: Hundred Miles Wood
Gadu-Gadu: 7417453

Postprzez Martinez » Wto Lip 30, 2013 6:23 pm

Czas pokaże, czy pomysł chwyci, nie ma co gdybać :) Z mojej strony życzę powodzenia, ale łatwo nie będzie.
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: SGO

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość