Portal ASG Bielsko!

battlefield 3 vs modern warfare 2

Zasłona dymna z papierosów, setki butelek whiskey i weterani odpoczywający po ciężkim dniu walki... tutaj odrywamy się od ASG ;)

Re: battlefield 3 vs modern warfare 2

Postprzez Vato » Sob Sty 05, 2013 4:56 pm

Mam i MW wszystkie i Battlefieldy 2 i 3 :)

Rządzi tylko BF2 i BF3, seria MW spadła w mojej ocenie po wyjściu kijowego MW3 i znudzeniu się po latach grania w MW2 :)
„Szczęście to... odnaleźć dwie oliwki w swoim Martini, kiedy jest się głodnym”
Image
Awatar użytkownika
Vato

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Cieszyn
Ekipa: B.O.S.
Gadu-Gadu: 2608229

Postprzez fusi » Pon Sty 28, 2013 2:51 pm

Jak ktoś chce pograć w towarzystwie to zapraszam: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/fu51/
Jak coś to szukam strzelca do heli :DDD
Awatar użytkownika
fusi

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Gadu-Gadu: 11957664

Postprzez beu » Pon Sty 28, 2013 8:43 pm

Generalnie, doprowadziłem wszystko do stanu używalności i... gra się kurzy.

Nie myślałem, że powiem to kiedyś o grze komputerowej, a w szczególności o fps, ale gra jest zbyt rozbudowana jak dla mnie.
To jest: ilość wysiłku jaki musiałbym włożyć w opanowanie obsługi tych wszystkich pojazdów i zapoznanie się z mapami, brońmi, trickami jest tak duża, że w życiu nie nawiąże walki z pryszczatymi nastolatkami, którzy spędzają w tej grze po 4ry godziny dziennie i wiecej ;)

Pytanie: czy zancie jakieś filmiki w sieci gdzie jest nagrana jakaś potyczka dwóch drużyn piechoty? Zero respawnów, określony cel do zrealizowania, brak pojazdów, teamplay?
Awatar użytkownika
beu

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 4503196

Postprzez Martinez » Pon Sty 28, 2013 9:47 pm

beu napisał(a):Nie myślałem, że powiem to kiedyś o grze komputerowej, a w szczególności o fps, ale gra jest zbyt rozbudowana jak dla mnie.
To jest: ilość wysiłku jaki musiałbym włożyć w opanowanie obsługi tych wszystkich pojazdów i zapoznanie się z mapami, brońmi, trickami jest tak duża, że w życiu nie nawiąże walki z pryszczatymi nastolatkami, którzy spędzają w tej grze po 4ry godziny dziennie i wiecej ;)

Chyba trochę dramatyzujesz :) Obsługa pojazdów? Bardziej zręcznościowego sterowania już chyba nie może być (nie licząc maszyn latających, tam już trochę trzeba poćwiczyć ;)) ).
Zresztą, zawsze możesz zaznaczyć opcję "Tylko piechota" przy wyborze serwerów.
Co do zapoznania się z mapami, wystarczy trochę pograć i samo się zapozna :) Nie grałem już dość długo, ale nadal mogę "w myślach" przejść sobie większość mapek (do takich głupot to mam pamięć :D ).
I mimo, że nie jestem pryszczatym nastolatkiem, nie odczuwam jakoś braku skilla, choć do czołówki mi sporo brakuje ;))

Jak moje argumenty Cię nie przekonają, chętnie udostępnię Ci moją kopię MW3, może bardziej Ci się spodoba :)
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Ekipa: SGO

Postprzez beu » Pon Sty 28, 2013 11:45 pm

Martinez, zapraszam do siebie.

Piwo + orzeszki + moje sympatyczne towarysztwo. Pokażesz mi co i jak, grając sobie w BF3 płynnie na max detalach. Are you in?
Awatar użytkownika
beu

Postprzez Martinez » Wto Sty 29, 2013 8:53 pm

Chętnie :) Muszę tylko dogadać z moją drugą połówką kiedy mnie puści :^^: I'll be in touch ;))
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Postprzez beu » Wto Sty 29, 2013 9:14 pm

Martinez napisał(a):Chętnie :) Muszę tylko dogadać z moją drugą połówką kiedy mnie puści :^^: I'll be in touch ;))

Great :) Można dac znać jeszcze reszcie bośniaków, co by przy okazji powspominać o czasach kiedy jeździło się na strzelanki, a nie uczyło grać w Battlefielda 3. Jeśli nie masz nic przeciwko ;)
Awatar użytkownika
beu

Postprzez Martinez » Wto Sty 29, 2013 10:24 pm

Oczywiście, że nie mam :) Napiszę w stosownym dziale ;))
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Poprzednia

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość