UWAGA! Forum zostanie zarchiwizowane 31 lipca 2018r. Zapraszamy do grupy na Facebooku.

battlefield 3 vs modern warfare 2

Zasłona dymna z papierosów, setki butelek whiskey i weterani odpoczywający po ciężkim dniu walki... tutaj odrywamy się od ASG ;)

battlefield 3 vs modern warfare 2

Postprzez beu » Nie Paź 21, 2012 10:08 pm

Kiedyś, dawno temu bardzo dobrze grało mi się w Call of Duty 4: Modern Warfare.

Szukam godnego następcy na około-godzinne, odstresowujące sesyjki od czasu do czasu. Wymagania sprzetowe są nieistotne, gdyż mój sprzet uciągnie każdą grę. Co do dźwięku to mam Xonara + głośniki 7.1 od Logitecha.

Liczy się tylko grywalność single + multi. A więc która z tych gier? A może Black Ops 2?
Awatar użytkownika
beu

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: B.O.S
Gadu-Gadu: 4503196

Re: battlefield 3 vs modern warfare 2

Postprzez K.R.I.S » Nie Paź 21, 2012 10:17 pm

BF 3 :P
Awatar użytkownika
K.R.I.S

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Ekipa: BLACK SHEEP

Postprzez kubutek » Nie Paź 21, 2012 10:54 pm

Battlefield 3 bez zastanawiania. Multi jest boski, single też daje radę.
Awatar użytkownika
kubutek

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: 1st Marine Division / Pinkwater

Postprzez Rasta » Pon Paź 22, 2012 8:25 pm

Hmm no mi się ostatnio podobało Arctic Combat, niestety beta trwała tydzień i pod jej koniec zaczęły się pojawiać cheaty.
Sam miałem ochotę na MoHa ale po tym jak zobaczyłem jak ta gra jest uboga zrezygnowałem.
odstresowujące jest APB All points buletine czy jakoś tak... niestety jest to TPP ale śmiało można porównać do GTA 4 online
Awatar użytkownika
Rasta

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: ŻYWIEC
Ekipa: Hundred Miles Wood
Gadu-Gadu: 7417453

Postprzez Martinez » Pon Paź 22, 2012 9:09 pm

BF3 :) Najlepiej od razu Premium, będziesz miał wszystkie dotychczasowe dodatki + 2 które dopiero będą. Powiem tak, swego czasu ostro pogrywałem w multi MW3. Pewnego dnia szwagier przyjechał z kompem i odpalił multi w BF3. Po zebraniu szczęki z podłogi zakupiłem swoją kopię :)
Na zakończenie dodam, że od tamtego czasu nie odpaliłem MW3. Ani razu ;))

beu napisał(a):Co do dźwięku to mam Xonara + głośniki 7.1 od Logitecha.

Ja mam Xonara i "tylko" 5.1 od Logitecha. Spodoba Ci się ;)) Chociaż i tak wolę grać ze słuchawkami - lepiej słychać kroki przeciwników ;))
Jakbyś chciał odbyć "jazdę próbną" przed zakupem to zapraszam :)
Awatar użytkownika
Martinez
Predator ku*wa

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Ekipa: SGO

Postprzez beu » Pon Paź 22, 2012 9:58 pm

Ok, dzięki śliczne za pomoc ;) Zamówię sobie tą wersję premium.

Edit: mam też dobre, studyjne słuchawki, więc bedę miałokazję wybrać gdzie jest lepszy "experience". Dzięki za tip ;)
Awatar użytkownika
beu

Postprzez Ptaku » Wto Paź 23, 2012 3:14 pm

A może poczekasz jeszcze 2 dni do premiery nowego MoH'a - zapowiada się naprawdę ciekawie.
Choć potwierdzam przedmówców - multi BF3 nie ma równych jak na razie.
Hello Kitty Four Image
Image
Awatar użytkownika
Ptaku

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Gliwice
Ekipa: HK4
Gadu-Gadu: 6606507

Postprzez Rasta » Wto Paź 23, 2012 4:05 pm

Ptaku niestety Moha zapowiada się tak kiczna że aż głupio, Polacy się jarają Gromem i innymi jednostkami (sam tak miałem) niestety to tylko kosmetyczne różnice, i jak sami żołnierze wspominali gra nie ma raczej nic wspólnego z realizmem. Szkoda że chociaż odrobinkę nie da się zmienić wyglądu naszej postaci, każdy sniper seal będzie wyglądał tak samo, nie licząc zmiany camo na naszej giwerze. Nie ma Vestów ani innych pierdół, a połowa nacji ma tą samą broń.
Awatar użytkownika
Rasta

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez Sherman » Śro Paź 24, 2012 6:47 am

Dla mnie to , o czym wspomina Rasta , to drugorzędna sprawa . Zawsze wolałem multiplayer'y bez napchanych , gdzie się da zabawek , wymysłów , innowacyjnych rozwiązań itp , itd . Dlatego Call of Duty skończył się dla mnie na CoD4 , a osobiście najwięcej grałem i nadal często gram w starego , poczciwego CoD'a 2 . Dlatego w nowym BF czy MOH zwracam uwagę na dobre mapy , system strzelania i ogólną frajdę oraz grywalność . Battlefield 3 jest rzeczywiście b . dobrym multiplayerem z tym , że są tam duże mapy i całkiem inny styl , niż w CoD'a . Z obserwacji i opinii można wywnioskować , że MOH będzie czymś pomiędzy dynamicznym , napakowanym bajerami CoD'em , a bardziej taktycznym BF'em .

Moim zdaniem obecne CoD'y są bardzo słabe i kolejny tytuły mało wnoszą . Dlatego polecałbym zakupić BF'a lub zaryzykować i kupić MoH'a , nad którym sam się zastanawiam :)
Awatar użytkownika
Sherman

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Pewel Mała k. Żywca

Postprzez Rasta » Śro Paź 24, 2012 9:47 am

No jeśli ktoś ma takie podejście jak Sherman to może i faktycznie Moha może być atrakcyjny.
Ale wyskoczę jeszcze z innym tytułem który będzie grą darmową.

http://www.planetside2.com/
http://www.youtube.com/watch?v=PwUdOqRB ... re=g-all-u

Jest to zdecydowanie gra dla osób które sądzą że BF3 ma jeszcze małe mapki :)
Tutaj walczymy o kontrolę nad częścią planety, mamy 3 strony konfliktu i na każdą stronę ponoć przypada 1000+ osób.
Więc skoordynowane ataki w 50-100 osób będą czymś normalnym, zwłaszcza że każdy może sobie pozwolić na czołg... więc może być piękna dywizja pancerna.
Awatar użytkownika
Rasta

Postprzez Ptaku » Pon Paź 29, 2012 7:53 pm

Parę dni po premierze, MoH w singlu pokonany, a multi jest naprawdę dobre.
Fakt, wygląd naszego wojaka jest niezmienny, ale prawdę mówiąc - nie ma czasu na oglądanie przeciwnika (chyba że po zgonie, w efektownym slow-motion ;) )
Ogólnie multi na plus, jest szybkie, taktyczne, system działania dwójkami jest innowacyjny i świetnie działa, a możliwości customizacji broni są ogromne.
Nie żałuje pre-ordera i polecam.

EDIT// fakt, faktem gra nadal ma "choroby wieku dziecięcego" (czasem dźwięk się nie doczyta, czasem gra wywali nas do lobby itp.), ale mam nadzieje że na dniach wyjdą stosowne patche.
Hello Kitty Four Image
Image
Awatar użytkownika
Ptaku

Miejscowość: Gliwice
Ekipa: HK4
Gadu-Gadu: 6606507

Postprzez beu » Śro Lis 07, 2012 11:41 pm

A więc kupiłem edycję premium Battlefield 3 i koniecznie muszę podzielić się wrażeniami :D

Rozpakowałem pudełko, a tam niespodzianka: zdrapka zamiast płyty. Pobrałem wiec Origin, wpisałem kod, potwierdziłem przypisanie do mojego konta i... nic. Nie ma gry na liście.
Tak więc nie wiem jak zły jest ten Modern Warfare 2, ale chyba nie może być już gorszy od BF3, w którego nie da się nawet zagrać ;)
Awatar użytkownika
beu

Postprzez FlynN » Czw Lis 08, 2012 8:17 am

Ja mam mw2, i są 2 płytki. Przypisujesz do swojego konta steam i instalujesz, potem jakieś updaty się jeszcze pobierają i grasz.
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 4623260

Postprzez GALA » Czw Lis 08, 2012 5:44 pm

Nie pozostaje ci nic innego niz kontakt z tworcami gry, opisujesz przypadek i powinni co podac nowy klucz.
Awatar użytkownika
GALA

Miejscowość: Świnna k.Żywca
Ekipa: Mercenaries
Gadu-Gadu: 647825

Postprzez fusi » Pon Lis 26, 2012 8:22 pm

Pewnie kupiłeś na jakiejś shit-aukcji z allegro. Domagaj się teraz poprawnego kodu od sprzedawcy. Powodzenia :yes:
Awatar użytkownika
fusi

Gadu-Gadu: 11957664

Następna

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość