UWAGA! Forum zostanie zarchiwizowane 31 lipca 2018r. Zapraszamy do grupy na Facebooku.

Masz problem?

Zasłona dymna z papierosów, setki butelek whiskey i weterani odpoczywający po ciężkim dniu walki... tutaj odrywamy się od ASG ;)

Re: Masz problem?

Postprzez Kothaar » Czw Sty 14, 2016 1:24 am

Z tego co widzę, coraz więcej jednostek zmienia czarne i granatowe kolory na ranger/foliage green, kamuflaże A-Tacs itp. Najprostszą opcją są chyba kombinezony dla czołgistów.

Co do butów, są jedne których stanowczo nie polecam: desanty :shock:

Myśliwskie z decathlona są całkiem niezłe. Mam Inverness 300. Solidne i ładne. Od niedawna mam też Gromy z Protektora. Miałem je na nogach tylko raz w niedziele w Bystrej i jedyne co mogę o nich powiedzieć, to że są leciutkie, dobrze się trzymają podłoża, ale po ponad dwóch godzinach przemokły.

Jako, że budżet nieograniczony, to o replikach niech lepiej wypowiedzą się bardziej obeznani ludzie.
Awatar użytkownika
Kothaar

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez FlynN » Czw Sty 14, 2016 4:37 pm

Secatorus napisał(a):...oryginalne oznaczenia tym lepkej (budżet nieograniczony)

:eek: :eek: Też tak chce :razz: :razz:

Kothaar napisał(a):Co do butów, są jedne których stanowczo nie polecam: desanty :shock:

Bo deskanty to nie buty, to maszynka do mięsa :D :D

Secatorus napisał(a):Jak już wspomniałem w powitaniu z umundurowania interesuje mnie zdecydowanie klimat AT.

Proponuję poszukaj fotek różnych jednostek i zastanów się czy chcesz się na jakąś konkretną stylizować czy nie. Jeśli nie to czarny kolor jest swego rodzaju stereotypem :) Gama umundurowania jest teraz tak duża że możesz wybierać do woli, w szczególności z tych nowych wzorów tzw. HD czyli Atacs, Kryptek itp. a nawet stary dobry Multicam też się nada :)
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Ekipa: RQS Airsoft
Gadu-Gadu: 4623260

Postprzez Waras » Czw Sty 14, 2016 4:44 pm

a jak to jest z zamknietymi przestrzeniami?

Z zamkniętymi przestrzeniami w Bielsku jest tak, że wszystkie pozamykali. Sam interesowałem się ostatnio tematami CQB w Bielsku i nie ma jak na razie, albo nie przychodzi mi nic takiego do głowy. Wszystko się sprzedaje, remontuje albo rozbiera.

Co do repliki, to na WMASG możesz poczytać o replikach klasy I. Kosztują powyżej 1k ale skoro masz nieograniczony budżet i jesteś pewny, że Ci się nie znudzi po miesiącu to kto Ci zabroni ;). Na ostatniej strzelance były chwalone KWA. Sprawdź :).
Waras

Lata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Bielsko-Biała
Gadu-Gadu: 56777376

Postprzez Ketsok » Czw Sty 14, 2016 6:37 pm

FlynN napisał(a):
Secatorus napisał(a):...oryginalne oznaczenia tym lepkej (budżet nieograniczony)

Flynn... idź do szafy ze sprzętem, zerknij na swoje nokto, przypomnij sobie ile kosztowało, zerknij na to co tu napisałeś o budżecie na asg a później zjedz snikersa i zamilcz :D
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Postprzez FlynN » Czw Sty 14, 2016 7:05 pm

Ketsok napisał(a):
FlynN napisał(a):

Flynn... idź do szafy ze sprzętem, zerknij na swoje nokto, przypomnij sobie ile kosztowało, zerknij na to co tu napisałeś o budżecie na asg a później zjedz snikersa i zamilcz :D

To było takie trochę większe ograniczenie :^^: :^^: Nie musisz się od razu czepiać :D :D
RQS Airsoft:
https://www.facebook.com/rqsairsoft/

Kneel down and clear the stone of leaves
I wander out where you can't see
Inside my shell, I wait and bleed
Awatar użytkownika
FlynN

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Łodygowice
Gadu-Gadu: 4623260

Postprzez mareq » Pią Sty 15, 2016 8:41 am

Mp5 możesz kupić nawet ze stalowym korpusem. Produkuje to SRC i najbliżej to będą mieli pewnie u pepików w airsoftshop.cz
Awatar użytkownika
mareq

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Postprzez zbytek » Pią Sty 15, 2016 12:25 pm

Mark napisał(a):@Wartas, co do wszystkiego się zgadzam, ale na butach to nie warto oszczędzać, odradzam obuwie z demobilu. ;)

dobre buty z wojska kupisz wcale niedrogo, w sumie polecam demobil usa piaskowe na lato nie ma nic lepszego, bo przewiewne są, większość ma vibram, niektóre mają też goretex, i grzyba :D albo zimne i mokre czasy tzw "bośniaki" usa z goretex i wkładami - jednak w lecie się ugotujesz - nie ma obuwia uniwersalnego
sam używam obu wyżej wymienionych ale najczęściej salomon quest 4D gtx

jesli masz brać buty wojskowe za 500-> to nie bierz - kup trekingowe, w miarę mniej kolorową wersję, grunt żeby wygodne - nie bój się o wygląd bo często określone modele trekingów są używane w różnych armiach
Awatar użytkownika
zbytek

Gadu-Gadu: 2166567

Postprzez Ketsok » Pią Sty 15, 2016 12:52 pm

zbytek napisał(a):niektóre mają też goretex, i grzyba :D

:lol: i można zrobić borowikową zupę Romana!

Polecam spray do dezynfekcji obuwia, taki jaki stosują choćby w kręgielniach ;)

@FlynN - ja się nie czepiam :lol: Ja zazdroszczę.
Image
Awatar użytkownika
Ketsok
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Okolice Andrychowa
Ekipa: 1st R/SO Skull Hunters FT

Poprzednia

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość