Portal ASG Bielsko!

Izraelska Snajperka

Dyskusje na temat broni palnej.

Postprzez Walter » Pon Gru 25, 2006 11:50 pm

To inaczej ja bym niechciał zobaczyć jak jakiś skurwysyn mnie rani na środku miasta po czym dumny z siebie rzuca to na net.
Panowie, to nie tak miało być...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Walter

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Barak nadzorcy w V kręgu Piekła
Ekipa: Brygada

Postprzez Chandler » Wto Gru 26, 2006 12:55 pm

Dokładnie. Tak swoją drogą to ci arabowie chyba aż tacy biedni nie są skoro mają możliwości strzelania z karabinów z kamerą, montażu materiału i dostęp do netu...
First Drunk Lieutenant Chandler - US Army, C/2/75th Rangers Executive Officer, 1st Platoon Leader
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Chandler
First Lieutenant
First Lieutenant

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: Fort Lewis, Washington
Ekipa: C/2/75th Rangers
Gadu-Gadu: 7170554

Postprzez Monty » Wto Gru 26, 2006 2:22 pm

Marcino napisał(a):Nie żebym się czepiał, ale to stwierdzenie to ładny LOL

Wiem. Ale nie zapominajmy o czymś co jest powszechnie znane jako: "poczucie humoru" :wink:
Utrinque Paratus!
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Monty
Bunker Builder
Bunker Builder

Lata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwaLata członkostwa

Miejscowość: znik
Gadu-Gadu: 5397779

Poprzednia

Wróć do Broń palna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość